10 Aralık 2018, Pazartesi
Home / Paket Programlar / 10 Parmak Klavye Programı İndir

10 Parmak Klavye Programı İndir

Aşağıda ücretsiz olarak sunduğumuz yazılım sayesinde klavye hızınızı artırmaya ne dersiniz. Dersleri ve alıştırmaları tamamladığınızda siz de on parmak klavye hızında yazabileceksiniz. 

On Parmak Klavye Programı nasıl kullanılır? 

Programı Kurduktan sonra ekran yönergelerini takip ederek çok hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 10 parmak yazı yazma eğitimi ile kişisel becerilerinize bir yenisini daha ekleyin. Bırakın 10 Parmak programı size on parmağınızı kullanarak etkin ve hızlı bir şekilde yazı yazmayı öğretsin. Siz öğrenirken yaptıklarınızı incelesin ve klavye üzerindeki hakimiyetinizi arttırmak için size her seferinde becerilerinizi artıran egzersizler sunsun.

Ekran Resimleri

On Parmak Klavye Programı

On Parmak Klavye Programı

10 Parmak Klavye Programını ücretsiz indirmek için tıklayınız.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Pro …