AZ Screen Recorder - Selim Özdem
15 Kasım 2018, Perşembe
Home / Paket Programlar / AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder ile Rootsuz Lollipop Cihazınız Üzerinden Kolayca Video Kaydedebilirsiniz

AZ Screen Recorder Artı Yönleri + Tamamen ücretsiz kullanım + Sınırsız video kaydı + Videolarda mikrofondan ses kaydedebilme

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 1 yıl önce

AZ Screen Recorder kullanıcılara rootsuz ekran videosu kaydetme konusunda yardımcı olan bir mobil ekran videosu çekme uygulamasıdır.

Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanan Android cihazlar için tasarlanmış bir uygulama olan AZ Screen Recorder, Android 5.0 ile birlikte izin verilen Android cihazı rootlamadan video çekimi yapma özelliğini kullanıcılara sunuyor. Bu sayede cihazınız garanti dışı kalmadan onun üzerinden videolar kaydedebiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz AZ Screen Recorder ile depolama alanınız el verdiğince sınırsız sürede videolar kaydedebilirsiniz. Bu videolara watermark veya dijital imzalar da eklenmemekte. Uygulamanın aynı türdeki benzer uygulamalardan farklı ise video kaydını durdurup devam edebilmenize izin vermesi. AZ Screen Recorder bütün kayıt işlemlerini Android cihazınız üzerinden gerçekleştiriyor ve telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlamanızı gerektirmiyor.

Meteryal tasarımını kullanan AZ Screen Recorder kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Uygulama içerisinden video kayıt ayarlarını da yapabiliyor, video kalitesini ve diğer kayıt seçeneklerini değiştirebiliyorsunuz.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Pro …