16 Ocak 2019, Çarşamba
Home / İnternet / Chrome için özel bir düğme!

Chrome için özel bir düğme!

Chrome ayarlarına hızla erişin!

Chrome’un en derinlerine bile sadece tek bir düğme ile ulaşmak isteyenler… İşte aradığınız eklenti.

Chrome, basitliğiyle ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Ancak Chrome’un nadir de olsa bazı dezavantajları var. Örneğin ayarlara erişmeniz ve istediğini ayarı bulmanız bazen güç olabiliyor.
 
Bir Chrome eklentisi olan Mega Button, ayarlara erişmenizi çok daha kolay bir hale getiriyor.
 
Mega Button’u yükleme ve özelleştirme
 
Mega Button’u yüklemek için Web Store’da Add To Chrome düğmesine basmanız yeterli. Eklentiyi yüklediğinizde web tarayıcınızın eklentiler alanında yeşil bir düğme belirecek. Seçenekler sayfası varsayılan olarak açılmadığından, düğmeye sağ tıklayıp “Options”a tıklamanız ve ayarları görüntülemeniz ve ayarlamanız gerekiyor.
 
Yeşil düğmeye bastığınızda ekrana gelen simgeler, Chrome’un temasına uyumluluk gösteriyor ve çeşitli ayarlar hızla ulaşmanızı sağlıyor. Mega Button’un en iyi yönü ise sadece istediğiniz seçenekleri listelemesi. Örneğin dilerseniz DNS, Bellek, Eklenti seçeneklerini saklayabilir ve sadece İndirmeler, Ayarlar, Geçmiş gibi temel seçenekleri gösterebilirsiniz.

teknoloji

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Siri “okula gidiyor!”

Apple’ın Siri’si “okula gidiyor!” Apple, Siri’yi daha cana yakın ve akıllı olması için eğitmeye karar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir