17 Ocak 2019, Perşembe
Home / Her Telden / Çorum boyacı – boya badana

Çorum boyacı – boya badana

corum-boya-badana-hizmeti

Çorum Boya Ustası

Yakın tarihte Çorum’da evimi boya badana yaptırmak istediğimde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Şakir Usta ile tanıştım. İyi ki tanışmışım evin içinde eşya olmasına rağmen tavanından duvarlarına mükemmel işçilik ve temizlikle güzel bir iş çıkaran ustamıza teşekkür ederim. Çorum’da Evini, işyerini boyatmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Kaliteli ve ihtiyaca uygun boya ve malzeme kullanan usta kendi içine sinmediği yeri asla o şekilde bırakmaz. Apartman içi, ev ve işyerleriniz için rahatlıkla arayabilirsiniz.

Şakir Usta İletişim Bilgileri: 0530 643 7933 – Çorum – Merkez

 

 

 

Anahtar kelime: çorum ev boyama, çorum boyacı usta, çorum boya badana işleri, çorum boya ustası, çorum evimi boyatmak istiyorum, çorum boyacı tavsiye, çorum ev boyama tavsiye, çorum ustaları

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

WhatsApp mesajlarında önemli değişiklik

Whatsapp kısa süre önce mesaj silme özelliği ile kullanıcılarını sevindirmişti.  Sosyal medyanın lideri Facebook bünyesinde …