Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm izle – Selim ÖZDEM
19 Temmuz 2018, Perşembe
Home / Dizi / Diriliş Ertuğrul / Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm izle Saadettin Köpek, saraya bir mektup yollayarak Sultan’a olaylar hakkında bilgi vermiştir. Yazılarında Şehzade Yiğit’in Türkmen boylarınıda yanlarına alıp, sultanlığını açıkladığını söyler. Saadettin Köpek, saraya bir mektup yollayarak Sultan’a olaylar hakkında bilgi vermiştir. Yazılarında Şehzade Yiğit’in Türkmen boylarınıda yanlarına alıp, sultanlığını açıkladığını söyler. Bunun dışında şehzadeye en büyük yardımları yapan kişinin Ertuğrul olduğunu düşündüğünü ve bu konuda duyduğu şüphelerin arttığını söylemiştir. Noyan’ın elinde bulunan Turgut ise tam hayatını kaybedeceği sırada Şehzade’nin engel olmasıyla kurtulur. Noyan, her ne kadar şehzadeden emir almış olmayı kendine yediremese de Goncagül’ün sakinleştirmesi sonucunda sesini çıkarmaz. Öbür taraftan Saadettin Köpek’in, Dündar’ı Sungur’un eline vermesi ise yeni olayların yaşanmasına sebep olmuştur. Sungur’un Saadettin için duyduğu düşüncelerin değişöesi ve Ertuğrul ile Sungur arasında belirsizlik ve anlaşmazlık yaşanmasını beraberinde getirir.
Tüm bu olaylar olurken Saaddetin köpek obaya girer. Şehzade’nin sultan olduğunu açıklamasının, devlet açısından büyük sorunları beraberinde getireceğini açıklar. Alaeddin’in bu duruma karşı tepkisi olduğunu ve isyan olarak gördüğü bu hareketin sonlandırılmasını istediğini söyler. Bu olay herkesin büyük bir şok içerisine girmesine neden olur. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur ile beraber Noyan’ın bulunduğu mağaraya gelirler. Fakat Noyan burada bulunmamaktadır. Noyan bu seferde Gökçe’yi alıkoyabilmek için obanın etrafına gelmiştir. Dizinin bu bölümünde; Noyan istediğine ulaşarak Gökçe’yi obadan alabilecek midir ? Gündoğdu, Hayme, Selcan ve Noyan yüzleşmesinde neler yaşanacak ? Yiğit’in Halime’ye yazdığı mektup sonrasında Ertuğrul ne yapacak ? Gökçe’nin kıyafetlerini Noyan’ın mağarasında bulan Tuğtekin ne tür bir tepki yaşayacak ?Etiketler: Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm izle tek parça, Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm 720p izle, Diriliş Ertuğrul 4 mayıs, Diriliş Ertuğrul son bölüm

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Diriliş Ertuğrul 58.Bölüm 720p HD izle

Diriliş Ertuğrul 58.Bölüm 720p HD izle