11 Aralık 2018, Salı
Home / Android / Galaxy Note 7 Pili Belli Oldu

Galaxy Note 7 Pili Belli Oldu

Güvenilir kaynaklardan Galaxy Note 7 ’ye ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak Samsung ’a yakın isimlerden biri olan ünlü Rus teknoloji editörü Eldar MurtazinGalaxy Note 7 ’ye eşlik edecek pilin kapasitesine ve telefonun tanıtım tarihine açıklık getirdi.

Murtazin daha önceki birçok kaynak gibi Galaxy Note 7 ’nin 2 Ağustos ’ta düzenlenecek Samsung Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılacağını bildirdi.

Gelelim daha önemli olan pil detayına. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini tanıtılmadan önce test eden ve özellikle pil tarafındaki gelişmeleri takipçileriyle paylaşan Murtazin, şimdi de Galaxy Note 7 ’yi test ediyor.

16-06/29/galaxy-note-7.jpg

Ünlü editöre göre Galaxy Note 7 ’de 3.600 mAh kapasiteli pil yer alacak. Note 5 ile kıyaslandığında Note 7 ’de %20 oranında daha büyük bir pile yer verilecek. Murtazin ayrıca Galaxy Note 7 ’deki pilin tam parlaklıkta 20 saat video oynatabildiğini belirtiyor.

Galaxy Note 7 Donanım Özellikleri Sızdı

Galaxy Note 7 Donanım Özellikleri Sızdı

Galaxy Note 7 cephesinden önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Note serisi…

GSMArena sitesi tarafından yapılan testte ise Galaxy Note 5 ’in 3.000 mAh kapasiteli pili 13 saat 51 dakika video oynatabilmişti.

Galaxy Note 7 ’de 5.7 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. Telefonun işlemci biriminde 2.3GHz ’de çalışan Snapdragon 821 ve 2.6/2.7GHz ’de çalışan Exynos 8893 yer alacak. Telefon ek olarak IP68 sertifikasına sahip olacak.

:: Galaxy Note 7 ’de yer alacak pil hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Instagram tasarımı tamamen yenilendi

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram radikal bir kararla tasarımını yeniledi. Öyle ki zihinlere …