17 Ocak 2019, Perşembe
Home / Paket Programlar / Genel Kültür Bilgi Yarışması

Genel Kültür Bilgi Yarışması

Genel Kültür Bilgi Yarışması, Android cihazlarınız üzerinde genel kültür bilginizi test etmeniz için geliştirilmiş başarılı bir uygulamadır.

Farklı kategoriler altında yer alan birçok soru sayesinde kendi bilgilerinizi test edebileceğiniz ve üzerine bir şeyler katabileceğiniz uygulama sayesinde isterseniz arkadaşlarınızla da yarışabilirsiniz.

Doğru cevaplayacağınız her soru için puan kazandığınız oyunda amacınız olabildiğince yüksek puanlara ulaşmak ve diğer arkadaşlarınızı geride bırakmaktır.

Uygulama içerisinde hoşunuza giden soruları ve almış olduğunuz toplam puanları arkadaşlarınızla kolayca paylaşma şansına da sahipsiniz.

Tarih, sanat, spor, siyaset ve daha birçok sorunun yer aldığı Genel Kültür Bilgi Yarışması, bildiğiniz şeyleri tekrarlamak ve bilmediğiniz şeyleri öğrenmek açısından da yararlı bir uygulama.

Oyunda toplamış olduğunuz puanları kaydedebilir ve oyunu oynayan diğer oyuncularla puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Genel kültürünüze gerçekten güveniyorsanız ve ben tüm soruları yanlışsız cevaplarım diyorsanız Genel Kültür Bilgi Yarışması tam sizin aradığınız oyun olabilir.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Pro …