17 Ocak 2019, Perşembe
Home / Wordpress / GoodNews Portal Haber teması

GoodNews Portal Haber teması


İnternette tema arayanlar, özellikle portal tema arayanlar vardır elbet. Geçtiğimiz günlerde karşıma çıkan bu temanın hem çok amaçlı kullanımı var hem de görünüş açısından geniş kapsamlı bir tema. Demoya baktığınız zaman sizinde hoşunuza gidiceğinden hiç şüphem yok. Tema’nın son zamanlarda çıkan 4. versiyonu aşağıda ki linkte mevcuttur. Unutmadan söyleyeyim. Tema Themeforest’te satıştadır. Fiyatı 45$ (81 TL) ‘dır. Temayı satın alıp kullanmak isteyenler veya sorun/lar ile karşılaşanlar olursa iletişime geçebilirler.

 Demo     –      İndir

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

WordPress için en iyi 7 adsense eklentisi

WordPress için en iyi 7 adsense eklentisi   WordPress, efsanevi blog content yazılımı ve artık …

One comment

  1. Merhabalar Selim bey. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim öncelikle WP- Good News bu temanın warezini buldum siteme koymak istiyorum beceremedim gerekirse orjinalini satın alıp kurmak istiyorum fakat olmuyor bununla ilgili destekde bulunma şansınız varmıdır acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir