16 Ocak 2019, Çarşamba
Home / Teknoloji / Google’dan dokuz yeni Android Wear arayüzü

Google’dan dokuz yeni Android Wear arayüzü

Google ’ın Android Wear işletim sistemli saatlerde en çok savunduğu noktalardan biri değişken arayüzü. Sayısız tarz, marka ve tasarımda gelen Android Wear işletim sistemli saatler yeni arayüzleriyle bir kez daha tek düzelikten çıkıyor.
İsviçreli saat üreticilerin bile bayrak indirip akıllı saat ürettiği bir döneme geçiş yapmışken, artık kabul edilmesi gereken şey kullanıcıların aynı üründen çok çabuk sıkıldığı. TAG Heuer ve Fossil gibi firmaların da Android Wear işletim sistemli saat üretmesi, fiziksel tasarım açısından çeşitlilik sağlarken, Google tasarımcılarla hazırladığı yeni arayüzleri duyurdu. Ted Baker, Harajuku Kawaii!, Mango gibi markaların elinden çıkmış dokuz farklı tasarımı kullanıcıların beğenisine sunan Google ’ın yeni tasarımlarını Android kullanıcısıysanız buradan indirebilirsiniz. iPhone kullanıcıları ise tasarımlara sahip olmak için biraz daha bekleyecek.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Samsung Güney Kore’de akıllı şehirler için ağ kuruyor

Samsung Electronics ve SK Telecom Güney Kore genelinde bir ağ inşa etmeye yönelik planlarını duyurdu. …