11 Aralık 2018, Salı
Home / Teknoloji / HTC’nin akıllı saati için geri sayım başladı

HTC’nin akıllı saati için geri sayım başladı

Önde gelen teknoloji firmaları akıllı saatlerini birer birer piyasaya sürüyor ancak HTC ’den uzun bir süredir bu yönde bir hamle göremiyoruz. Ancak son gelen iddialar, HTC ’nin akıllı saati için fazla beklememize gerek kalmayacağını söylüyor.

HTC fans, you ’ll finally have One watch to call your own come February.
— Evan Blass (@evleaks) 3 Aralık 2015

Yaptığı sızıntılarla tanınan evleaks ’in Twitter üzerinden paylaştığı bilgiye göre One Watch adına sahip olacak akıllı saat 2016 ’nın şubat ayında kullanıcılarla buluşacak. Tamamen yuvarlak akıllı saatlerin çok popüler olması nedeniyle HTC ’nin saatinin de yuvarlak bir yapıda olması bekleniyor. Halfbeak kod adıyla anılan cihazın 360 x 360 piksel çözünürlüğünde ekranla birlikte geleceği iddia ediliyor. Cihazın tüm detaylarının şubat ayında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi 2016 ’da açığa çıkacağı düşünülüyor.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Samsung Güney Kore’de akıllı şehirler için ağ kuruyor

Samsung Electronics ve SK Telecom Güney Kore genelinde bir ağ inşa etmeye yönelik planlarını duyurdu. …