14 Aralık 2018, Cuma
Home / Apple / Instagrab

Instagrab

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

Instagrab kullanıcılara iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad‘leri üzerinde Instagram fotoğraf indirme ve Instagram video indirme konusunda pratik bir çözüm sunan bir dosya indirme uygulamasıdır.

iPhone ve iPad’imiz ile Instagram üzerindeki fotoğraflara veya videolara göz atarken kimi zaman bu fotoğraf veya videoların açılmadığına şahit olabiliyoruz. Bu durum genelde internet bağlantımızla alakalı olabiliyor. Bunun yanında yazılımsal sıkıntılar da bu tür problemlere neden olabiliyor. Instagrab bize bu tür durumları aşma imkanı tanıyor ve Instagram üzerinde gördüğümüz fotoğraf ve videoları iPhone veya iPad’imize kaydetme imkanı veriyor.

Eğer internet bağlantımız kotalıysa Instagrab bize oldukça yardımcı olmakta. Instagram üzerinden aynı fotoğraflara veya videolara tekrar tekrar bakmak büyük bir internet trafiğine neden olabileceği için bu video ve fotoğrafları iPhone veya iPad’imize kaydetmek daha mantıklı olabilmekte. Eğer internet kotanızı tekrar tekrar Instagram’daki içerikleri görüntülemek için harcamak istemezseniz Instagrab kullanabilirsiniz.

Instagrab eğer Instagram üzerinde gezinti yapmayı daha keyifli hale getirmek isterseniz de size güzel bir çözüm sunmakta. Uygulama hem arama yapma, hem fotoğraf ve videoları görüntüleme konusunda kullanışlı özelliklere sahip:

En popüler Instagram fotoğraflarını görüntüleyebilme Size yakın konumdan paylaşılan fotoğraflarlara kolayca erişebilme Fotoğraf ve videolar tam ekran modunda görüntüleyebilme Fotoğrafları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilme Takip etmediğiniz kullanıcıları favorilerinize ekleyebilme Konumları, hashtagları ve kullanıcıları arayabilme Farklı Instagram hesaplarını destekleme

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Apple CEO’sundan tarihi itiraf “iPhone çok pahalı, düşürmeye çalışacağız”

Apple’ın patronu Tim Cook, Hindistan gezisi sırasında NDTV’ye konuk olarak birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Şirket …