Instagram tasarımı tamamen yenilendi – Selim ÖZDEM
18 Şubat 2018, Pazar
Home / Android / Instagram tasarımı tamamen yenilendi

Instagram tasarımı tamamen yenilendi

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram radikal bir kararla tasarımını yeniledi. Öyle ki zihinlere kazınan ikonu dahi değişti. Her yenilenen tasarımda olduğu gibi Instagram ’daki değişimi de çok beğenenler ve nefret edenler var. Ancak şu bir gerçek; yeni tasarım çok daha modern ve çağa uygun bir görünüme sahip.

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız üzere bazı şanslı kullanıcılar yeni tasarımı halihazırda kullanmaya başlamışlardı. Siyah ve veyaz tonlarının hakim olduğu yenilenen tasarımda fotoğraf ve videoların daha ön planda olduğunu söylemek mümkün. Yenilikler arasında değişen beğen (like) butonu tasarımı da yer alıyor. Beğen butonu artık çok daha sade bir görünüme sahip.
VİDEO

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Kişisel güvenlik uygulaması TacizVar

Kişisel güvenlik uygulaması olarak duyurulan TacizVar, 1.0 versiyonuyla indirmeye sunuldu. Olumsuz durumlarla karşılaşan kullanıcıların civardaki …