11 Aralık 2018, Salı
Home / Android / Kişisel güvenlik uygulaması TacizVar

Kişisel güvenlik uygulaması TacizVar

Kişisel güvenlik uygulaması olarak duyurulan TacizVar, 1.0 versiyonuyla indirmeye sunuldu. Olumsuz durumlarla karşılaşan kullanıcıların civardaki başka kullanıcılarla olayı yazı ve fotoğraflarla paylaşabilmesini sağlayan uygulama, şimdilik yalnızca Android platformunda indirilmeye açık.
Konum üzerinden yazılı ve fotoğraflı paylaşım yapmaya izin veren TacizVar, son zamanlarda sürekli gündemde olan taciz olgusu karşısında farkındalık oluşturabilecek bir akıllı telefon uygulaması. Kullanıcılar, olumsuz bir durumla karşılaştıklarında uygulama üzerinde bulundukları konuma açıklayıcı yazı ve fotoğraf ekliyor. Olay, yakınlardaki kullanıcılara bildirim olarak iletiliyor. 20 km yakındakilere yansıyan bu bildirimlerin tümü harita üzerinden de görüntülenebiliyor. Bildirimler harita üzerinde 1 saat kaldıktan sonra kayboluyor.

Android kullanıcılarının hizmetine sunulan uygulamanın iOS versiyonunun yakın gelecekte yayınlanması bekleniyor.

TacizVar

Fiyat Ücretsiz
Boyut 3.1 MB
Yükle Google Play Store

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

iPhone’un sevilen yüz değiştirme uygulaması Android’e geldi

iPhone ’da son zamanlarda MSQRD adlı uygulama oldukça popüler hale gelmiş durumda. Android kullanıcıları da …