16 Ocak 2019, Çarşamba
Home / Teknoloji / Misfit yeni aktivite takip cihazını duyurdu

Misfit yeni aktivite takip cihazını duyurdu

Misfit yeni aktivite takip cihazı Ray ile alışılmış dairesel tasarımı terk ediyor ve silindirik tasarımla geliyor.
Misfit ’in önceki cihazlarında olduğu gibi hem bileklik hem de kolye olarak kullanılabilen Misfit Ray, geniş kişiselleştirme seçenekleriyle göze çarpıyor. Önceki modellerde olduğu gibi fiziksel aktiviteleri takip edip yakılan kalori miktarını da belirleyen Ray ile yoga, bisiklet gibi özel aktiviteler seçilebiliyor. Uyku kalitesini de ölçen cihaz ile selfie çekmek ya da ışığı ve müziği kontrol etmek mümkün oluyor. Aynı zamanda akıllı telefona gelen bildirimlerde de uyaran cihaz, gelen aramalarda, mesajlarda ya da alarmlarda titriyor.
Değiştirilebilir saat piliyle çalışan Ray 50 metreye kadar suya dayanıklı. Üzerinde bildirimlere bağlı olarak farklı renklerde ışıklar yanan bileklik akıllı cihaza Bluetooth ile bağlanıyor. Kömür siyahı ve rose gold olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan Misfit Ray 100 dolar fiyat etiketiyle ön siparişte. Aktivite takip cihazının bahar aylarında kullanıcıyla buluşması planlanıyor.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Samsung Güney Kore’de akıllı şehirler için ağ kuruyor

Samsung Electronics ve SK Telecom Güney Kore genelinde bir ağ inşa etmeye yönelik planlarını duyurdu. …