10 Aralık 2018, Pazartesi
Home / Android / MWC 2016: Galaxy S7 ve S7 Edge Resmi Olarak Tanıtıltı!

MWC 2016: Galaxy S7 ve S7 Edge Resmi Olarak Tanıtıltı!

Milyonlarca akıllı telefon meraklısının beklediği MWC 2016 ’da, Samsung ’un yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri resmi olarak tanıtıldı.

Son birkaç aydır sayısız bilgilerin sızdırıldığı, bu yılın şüphesiz en iyi akıllı telefon modellerinin başlarında yer alacak olan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge serisi nihayet resmi olarak tanıtılarak tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Dün tanıtılan ve detaylarını burada bulabileceğiniz LG G5 modelinin ardından resmi olarak duyurusu yapılan yeni S7 serisi, bir çok kişinin rüyalarını süsleyeceğe benziyor.

Görünüm olarak bir önceki yılın amiral gemisi Galaxy S6 serisiyle benzer olsa da, donanım teknolojisi olarak en üst seviyede özellikler sunan yeni S7 serisine yönelik tüm detaylar aşağıda.

Galaxy S7 Edge ve S7 Tasarım ve Ekran

 

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

iPhone’un sevilen yüz değiştirme uygulaması Android’e geldi

iPhone ’da son zamanlarda MSQRD adlı uygulama oldukça popüler hale gelmiş durumda. Android kullanıcıları da …