Türkiye Mobese - Selim Özdem
15 Kasım 2018, Perşembe
Home / Paket Programlar / Türkiye Mobese

Türkiye Mobese

22 farklı şehrin canlı görüntülerini takip edebileceğiniz bir uygulama.

Alper Çetiner Son güncelleme 12 ay önce

Kameralar üzerinden Türkiye’yi canlı olarak izleme fikri kulağınıza nasıl geliyor? Eğer bu tarz bir ilginiz varsa Türkiye Mobese isimli uygulama aracılığıyla 22 farklı şehrin canlı kamera görüntülerini canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Normalde güvenlik amacıyla devlet tarafınca yerleştirilen kameralar aracılığıyla iritbat kurmuş olduğunuz bu uygulama sizlere internet üzerinden kullanıma açılan video görüntülerini uygulamaya paketleyerek sunuyor.

Türkiye il sınırları içerisinden kamerayla takip edebileceğiniz şehirler A’dan Z’ye şu şekilde sıralanıyor:

Afyonkarahisar Aksaray Antalya Aydın Bartın Denizli Erzurum Giresun Gümüşhane İstanbul İstanbul Trafik Kahramanmaraş Karabük Karaman Kastamonu Kayseri Kocaeli Kütahya Muğla Niğde Rize Samsun Sivas Tokat Trabzon

Türkiye’de güzenlik amaçlı kurulan bir kamera sistemi olan Mobese’nin görüntülerini takip etmeniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz olan bu Android uygulamasında bazı şehirler veya kameralar eksik olabilir, ancak merakınızı giderecek birçok seçenek ile karşılaşacaksınız.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Pro …