16 Ocak 2019, Çarşamba
Home / Paket Programlar / Voiceboard

Voiceboard

Voiceboard, programı farklı alanlar içerisinde yer alan ses içeriklerini kontrol altında alarak bilgisayar içerisinde işlem hacimleri gerçekleştirme seçeneği sunan bir programdır.

Bilgisayarınız içerisinde farklı alanlarda bir çok program içerisinde aktif olarak ses denetimi olmak zorunda olup her alanda ses çıkışlarını kontrol ederek aktif kullanım seçeneği sunan ve sunumlara sesli veriler ekleme gibi opsiyonel seçeneklere yer veren bir yazılımdır.

Program içerisinde yer alan özellikler ile web sayfalarına, sunum alanlarına, belge içerisine ve farklı alanlara ses dosyaları ekleme, anlık olarak kayıtlar gerçekleştirerek işleme koyma imkanı sunan modüllere yer veren bir yazılımdır.

Voiceboard indir

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264 Katılımsız Türkçe ABBYY FineReader Pro …