10 Aralık 2018, Pazartesi
Home / Duvarkağıdı - Walpaper / Windows 10 Wallpaper Pack

Windows 10 Wallpaper Pack

Windows 10 Wallpaper Pack’ta Microsoft’un Windows 10 İçin Özel Olarak Yayınladığı Duvar Kağıtları Sizleri Bekliyor

Microsoft 2014 yılının Eylül ayının sonunda Windows 10‘u resmi olarka tanıtmış ve bir gün ardından da resmi Windows 10 önizleme sürümünü yayınlamıştı.

Bu resmi önizleme sürümü bize Windows 10’un özelliklerini yakından görebilme imkanı vermişti. Windows 10 ile birlikte başlat menüsü geri dönmüştü ve işletim sistemine birden fazla masaüstü kullanabilme özelliği eklenmişti.

Microsoft, Windows 10’u geliştirebilmek için kullanıcıları Windows Insider adlı programa davet etmişti ve kullanıcılardan geri bildirim toplayarak Windows 10’u yapılandırmayı amaçlamıştı. Bu programa katılanlara bir jest olarak Windows 10 Wallpaper Pack adında özel Windows 10 duvar kağıtları koleksiyonu hazırlayan Microsoft bu duvar kağıdı koleksiyonunu ücretsiz olarak kullanıcılara sundu.

Windows 10 Wallpaper Pack’da 3 farklı başlık altında toplanmış olan, farklı çözünürlüklerdeki duvar kağıdı seçenekleri yer almakta. Microsoft tarafından tasarlanmış olan duvar kağıtları masaüstünüze farklı ve güzel bir hava kazandırabilir.

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Fantastic HD Walpaper Arşiv

Fantastic HD Wallpapers Büyük Arşiv İndir  Fantastic HD Wallpapers Büyük Arşiv İndir Fantastic HD Wallpapers …