14 Aralık 2018, Cuma
Home / Apple / Yeni Gear Fit etkiledi!

Yeni Gear Fit etkiledi!

Pebble’ın yeni fitness tabanlı saatlerinin ve Jaybird’ün su geçirmez kulaklıklarının ardından Samsung, iki kategori için yeni ürünlerini ortaya çıkardı.

Bugünden itibaren ön sipariş verebileceğiniz Samsung Gear Fit2, siyah, mavi ve pembe renk seçeneklerine sahip. İlk Gear Fit’in ilgi çeken özellikleri olsa da, cihazın hantal yapısı, onu uzun süre giymeyi zorlaştırıyordu. Gear Fit2, özellikle ekran çerçevesi bölümünde incelirken bir dizi yeni özellikle güncellenmiş. 

Su geçirmezlik özelliğine sahip Gear Fit2, Bluetooth 4.2, GPS ve kalp ritmi sensörü ile geliyor. 4GB’lık depolamaya sahip cihazın yurtdışı fiyatı, 179 dolar olarak belirlenmiş.

Yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak olan Samsung Gear IconX, fit kalmayı kafaya koyanları hedefleyen, 199 dolarlık bir kulaklık. 4GB’a kadar müzik depolayabilen cihaz, kalp ritminizi ölçebiliyor, Spotify çalma listelerini çalabiliyor ve tamamen kablosuz olarak çalışabiliyor. Müzikler arasında geçiş yapmak için dilediğiniz kulaklığa dokunmanız yeterli.

Gear IconX, mavi, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle ve kablosuz şarja izin veren taşıma kutusuyla satışa sunulacak.

Zeynel A. Öztürk

Yazar: sozdem

Site yöneticisi- Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu. Mobil Programlama Görsel Programlama (Delphi, C#)- İnternet Programcılığı - Veri Tabanı - Mikrobilgisayar ve Assembler - Bilgisayara Giriş - Bilgisayar Ağları - Analog Elektronik - Doğru Akım Devre Analizi dersleri vermektedir.

Buna da Göz Atın!

Apple CEO’sundan tarihi itiraf “iPhone çok pahalı, düşürmeye çalışacağız”

Apple’ın patronu Tim Cook, Hindistan gezisi sırasında NDTV’ye konuk olarak birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Şirket …