16 Ekim 2019, Çarşamba
Ana Sayfa / Android / 2019’da oynanacak en iyi Android oyunları

2019’da oynanacak en iyi Android oyunları

Google Play Store’da bir sürü oyun var ve zaman ayırmaya değer oyunları bulmak zor olabilir. Ancak endişelenmeyin, en iyi Android oyunlarının bu listesini derlemek için en umut verici oyunlarda oynamayı zor bir iş yaptık. İster hardcore bir avuçiçi oyuncu olun, isterse sadece zamanınızı uzatacak bir şey arıyorsanız, sizin için oyunlarımız var.

Aşağıdaki oyunların hepsi harika, ancak oyun deneyimimizi, aşağıdaki türe göre en etkileyici başlıkları düzenlemek için kullandık. Zor bulmaca oyunlarını çözmeyi, strateji oyunlarında bir orduyu yönetmeyi veya yeni RPG dünyalarını keşfetmeyi seviyorsanız, ekin kremasını bulmak için aşağıdan bir kategori seçin.

Wifi yok? Bunlar çevrimdışı oynamak için en iyi oyunlardır
Bazen, elinizde hiçbir veri veya Wi-Fi bağlantısının olmadığı bir durumda olursunuz ve bu durumlarda, çevrimdışı olarak oynanabilecek eğlenceli bir oyuna ihtiyacınız olacaktır. Aşağıdaki öneriler sıradan oyunculara da dayanıyor, ancak bu listedeki diğer birkaçı (özellikle Thimbleweed Park ve Planescape: Torment) saatlerce süren bir bağlantı olmadan çalışan büyük oyunlardır.

Crashlands

Crashlands, kahramanı tehlikeli bir gezegende bir üs inşa etme, düşmanlarını yenme ve en sonunda uzaya kaçma görevi ile birleştiren fevkalade iyi tasarlanmış bir oyundur.

Savaş sistemi basit ve eğlencelidir ve aerodinamik bir envanter, kaynakların toplanmasını ve temel ve öğelerinizin oluşturulmasını kolaylaştırır.

Hikaye bol dilli yanak mizahıyla yüreklidir. 6.99 $ karşılığında Crashlands potansiyel olarak sonsuz bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor; oyunu bir kez yendikten sonra seviye editörü ile kendiniz daha fazla içerik oluşturabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bscotch.crashlands

Reigns: Majesteleri

Taht oyununda, kaydırırsın ya da ölürsün. Ve bazen hala ölüyorsun, ama her zaman eğlenceli. Krallık-sim ve Tinder tarzı swiping’in eğlenceli bir karışımı olan Reigns’in bir devamı olan Reigns: Majesteleri, bu kez kraliçenin süslü ayakkabılarına giriyor, ancak temel öncül aynıdır; (devam filmi için yeni), krallığınızdaki insanlar, ordu ve kilise gibi çeşitli hizipleri dengelemeye çalışan kararlar alıyorsunuz. Ve elbette, kendi arzuların da içine giriyor … değil mi?

Reigns: Majesteleri, entrika, gerginlik ve beklenmedik bükülmeler hikayesiyle epizodik bir ilerleme izlenimi veren yaklaşık 15 dakikalık seanslarda en iyi şekilde çalışıyor. Her ne kadar mükemmel bir son için çalışmak istersen düşünmeni sağlayan bir oyun olsa da, karamsarlıkla bile yanlış talihsizlik ve talihsizlik sunan zekice yazılar yüzünden karar vermekten asla fazla stres almadım.

Android Puzzle Oyunları

Sizi eğlendirmek için bir beyin çizicisine mi ihtiyacınız var? Fizik temelli bilinmezleri veya daha fazla keşif oyununu sevseniz de, bu önerileri ele almalısınız.

The Room: Old Sins

The Room: Old Sins, sınırlı bir mekanda kontrastları manipüle etmeye odaklanan, sevilen bir dizi atmosfer bilinmezinin sonuncusudur. Gizemli bir kaybolmanın anahtarı olduğuna inanılan değerli bir eserin izinde, oyuncu rahatsız edici yerleri araştırmalı, karanlık ipuçlarını bulmalı ve Waldegrave Manor’un sırlarını ortaya çıkarmak için tuhaf cihazlar kullanmalıdır.

Karmaşık bulmaca kutularını dokunmatik ekran kontrolleriyle değiştirmek zor gibi görünebilir ama The Room: Old Sins’in kontrolleri gerçekten iyi bir şekilde uygulanmış. Bulmacaların devasa bebek evini keşfederken, özel bir gözlük camı yardımıyla kollarını, düğmelerini ve diğer gizli mekanizmaları aramak için burnunu ve parmaklarını her köşeye ve kafatasına sokmak isteyeceksin.

Grafik detay seviyesi ve ses kalitesi sizi ürpertici hikayenin içine sokuyor, en son zeka oyununu bulmak için zaman ayırmakta özgürseniz bile oyunun gergin ve dokunsal hissetmesini sağlıyor – takıldığınızda, oyun size sunacak kademeli olarak daha bilgilendirici ipuçları.

“point and click”? seviyorum? Bu harika macera oyunlarını deneyin

Bulmaca ve hikaye, eskiden fare ve klavyeli PC oyunlarıyla eşanlamlı olan klasik ‘macera’ oyun biçiminde el ele gider. Karakter rolünü üstlendiğiniz, farklı seviyelerde gezindiğiniz, NPC’lerle konuştuğunuz ve hikayenin bir sonraki seviyesine ilerleyeceğiniz öğeleri bulabileceğiniz bu oyun stili, akıllı telefonunuzun dokunmatik ekranında oynamak için mükemmeldir.

Thimbleweed Park

Efsanevi Monkey Island serisi tasarımcı Ron Gilbert’in sunduğu en yeni macera oyunu, nostaljiyi modern rahatlıkla mükemmel bir şekilde birleştiriyor:

Aynı derecede kendine özgü bir kasabada bir cinayet gizemini araştıran bir çift kendine has FBI ajanı kontrol ediyorsun ve klasik macera oyunları modunda farklı ortamları keşfetmeniz, ilginç karakterlerle konuşmanız ve öğeleri doğru şekilde toplayıp kullanmanız gerekiyor ilerleme için bulmacalar.

Farklı yerlerdeki farklı karakterler arasında geçiş yapabilmek başka bir derinlik katmanı ekler, ancak kafa çiziciler çok fazla ise, sadece hikaye ve retro tarzı grafiklerin tadını çıkarmayı tercih ediyorsanız ‘kolay’ bir mod bile var.

Life is Strange Mobile

Life is Strange, PC ve konsollar için 2015 yılında piyasaya sürüldüğü zaman çok fazla kalp kırdı, ama iyi bir şekilde. Grafiksel olarak güzel olan bu oyun, doğaüstü bir gizemi duygusal ve çekici insan tiyatrosuyla birleştiriyor.

Life is Strange sizi, kısa süre önce memleketi Arcadia Körfezi’ne geri dönen fotoğraf tutkusu olan lise kızı Max Caulfield’ın ayakkabılarına sokuyor. Bir kızın okulunda vurulduğuna tanık olduktan sonra, Max, geçmişte olanları değiştirmesine izin vererek zamanını geri alabileceğini, umarım daha iyisini yapabileceğini keşfeder.

Seçimlerinizin önemli olduğu hikaye odaklı bir oyundur. Max’i sahnelerin etrafında yönlendirir, nesnelerle ve karakterlerle etkileşime girer ve hikayeyi ilerleten kararlar alırsınız. Geri sarma yeteneği, bu kararlarla oynamanıza ve seçimlerinizi tersine çevirmenize ve farklı eylemlerin sonuçlarını kontrol etmenize olanak tanır (en azından kısa vadede … en kapsamlı sonuçlar yine de sizi şaşırtacak).

Hold the line against enemy waves

Kule savunması, birçok Klan tarzı taklitçinin Çatışması ile büyük bir tür. Bununla birlikte, çoğu zaman, bunlar bariz para kapmak veya reklamlar için araçlardır. Aşağıdakiler bundan daha iyi bir deneyim sunuyor.

Plants vs Zombies 2

Bu, çoğu şeyi doğru yapan tek bir ücretsiz oyundur. PvZ2, hem ayrıntılı hem de renkli grafik stili ve birçok taktik olasılık ile karakterizedir. Ayrıca, oyuncuya birçok farklı görevlerin verildiği birçok dünya var ve oyun başlığı aynı zamanda kule savunma tarzında çeşitli mini oyun çeşitleri sunuyor.

Burada, 5 x 9 karo bahçenizde enerji veren ayçiçeklerinden, bilyeli bezelye toplarına ve etçil bitkilere kadar çeşitli bitkiler yerleştirebilirsiniz. Dönüştürülmüş futbolcuların, gazete okuyan büyükbabaların ve çılgın bahçıvanların sürüsünü, şimdi indireceğiniz dalgalar halinde çıldırdı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.pvz2_row

Defense Zone 3 HD

Savunma Bölgesi 3, türe ait diğer oyunlardan daha gerçekçi bir görünüme ve fütüristik silahlara ve araç savaş ekipmanlarına dayanan zorlu bir kule savunma unvanıdır. Tabanını sevimli hayvanlara veya damlalara karşı korumak yerine, tanklar ve uçaksavar silahları kullanılıyor.

Sadece gerçekten güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda çok iyi oynuyor. Birçok taktik olasılık ve tutum, başlangıçta yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için biraz sarsıcı olabilir, ancak malzemenin uzmanları hemen yolunu bulacak ve eğlenceli çeşitliliği takdir edeceklerdir.

Fighter? Wizard? Rogue?

Android için bu fantastik RPG’leri dene
Kule savunması ve spor oyunlarında olduğu gibi, zaten çok fazla zaman harcadığınız ve muhtemelen çok para harcadığınız favori RPG’niz olma ihtimali yüksektir. Aşağıdakiler, fantezi dünyalarına dalış saatlerini harcamak için hazırlananlar için daha derinlemesine RPG’ler.

Planescape: Torment Enhanced Edition

Planescape: İşkence, bir şaheser olarak belli bir yaştaki oyuncular tarafından doğru bir şekilde hatırlanır, ancak 2000 yılında çok fazla yıpranan Zindanlar ve Dragons merkezli RPG, modern AAA başlıkları ile birlikte çok iyi yaşlanmadı.

Neyse ki, Beamdog bu klasik ünvanı çeşitli kolaylık ayarlarının yanı sıra güzelleştirme ve yeniden yapılanma müzikleri içeren modern bir yüz germe ve ayarlama yaptı. Planescape: Torment Enhanced Edition’ın zengin ve sürükleyici hikaye anlatımı her zamanki gibi zorlayıcı olmaya devam ediyor ve tamamlamak için 30-40 saat batmayı bekleyebilirsiniz.

Görev
Genel unvanın sizi ertelemesine izin vermeyin. Redshift oyunlarından Quest elle çizilmiş grafiklere sahip eski bir dünya birinci şahıs açık dünya RPG’sidir ve Daggerfall gibi klasik Elder Scrolls başlıklarını akla getiren harika bir hikayedir.

The Quest’in kalbinde karmaşık bir komplo var, ancak oyun elinizi belli bir yolda tutmuyor. Geniş bir fantastik dünyayı keşfetmekte özgürsünüz ve farklı yan görevler ve görevleri kendi temponuzda, kendi tarzınızla idare ediyorsanız ve seçimleriniz birçok farklı hikaye çıktısına yol açabilir.

Bu göreve devam etmek için, sekiz dolar ödemek zorunda kalacaksınız, ancak karşılığında rahatsız edici reklamlar olmadan saatlerce oynanacak oyun oynayacaksınız. Ve eğer bu sizin için yeterli değilse, eklemek için yeni görevler ve alanlar içeren beş genişleme var. Bir ipucu: ana oyun oldukça sık yarı fiyatına satışa devam ediyor.