30 Mayıs 2020, Cumartesi
Ana Sayfa / Android / Abby Fine Reader Full Apk
Abby Fine Reader Full Apk 1

Abby Fine Reader Full Apk

ABBYY FineReader client Apk Uygulaması

ABBYY FineReader aboneliğine dahil olan özel bir uygulama olan ABBYY FineReader Android İstemcisi, mobil cihazınızı ABBYY FineReader Çevrimiçi hizmetinde OCR için belge yakalayıp gönderebilen güçlü bir mobil tarayıcıya dönüştürür. 

Kağıt belgeleri, anlaşmaları, makbuzları, dergi makalelerini, kitapları, notları sayısallaştırmak ve anında bulut OCR aracılığıyla düzenlenebilir Word, Excel, aranabilir PDF’ye dönüştürmek için Android’inizi FineReader ile kullanın. Hem KOBİ hem de bireyler için ideal. 

Bu uygulamayla çalışmaya başlamak için, ABBYY FineReader hesap bilgilerinizle kaydolmanız veya giriş yapmanız gerekir.

ÖZELLİKLERİ

PDF & JPEG TARAMA

Basılı metin belgelerinin fotoğrafını çekin, sayfa sınırlarını otomatik olarak ayarlayın ve taramaları renkli, gri tonlamalı veya siyah beyaz modlarında döndürerek gelişmiş görüntü filtreleri uygulayın.

BULUT OCR

Taramaları, ABBYY FineReader Online’a Word, Excel, aranabilir PDF ve diğer biçimlere dönüştürmek için gönderin. OCR, orijinal belge yapısını koruyarak listeler, tablolar, başlıklar vb. Gibi formatları koruyarak (belge başına 100 sayfaya kadar) 190’dan fazla dilde (Latin, Kiril ve CJK alfabe dahil) mevcuttur. Sonuçlar hem mobil uygulamada hem de ABBYY FineReader Online web hesabında (14 gün boyunca) mevcuttur.

ORGANİZE SAYFALAR

Uygulama ile çekilen tarama sayfalarını ekleyin, silin ve yeniden düzenleyin (belge başına 100 sayfaya kadar).

ASSIGN TAGS

Dahili dokümanlar deposuna ihtiyaç duyduğunuzda daha hızlı erişim için taramaları etiketler ve arama özellikleriyle kaydedin.

PAYLAŞIM VE DIŞA AKTARIM

Sonuçları e-postayla gönderin veya bulut depolarına yükleyin – Google Drive, Box, Evernote, Dropbox, Yandex.Disk ve daha fazlası, cihazınızdaki herhangi bir uygulamayla paylaşın

İndir

Diğer Abby Uygulamarına göz atın

https://selimozdem.com/abbyy-finereader-professional-12-0-101-264-katilimsiz-turkce.html/

https://selimozdem.com/abbyy-finereader-14-full-tr-enterprise-corporate-edition-indir.html/