Ana Sayfa / Paket Programlar / Adobe Animate CC 2019

Adobe Animate CC 2019

Adobe Animate CC 2019, oyunlar, uygulamalar ve web siteleri için etkileşimli vektör ve raster animasyon geliştirmek için bir uygulamadır. Çizgi filmleri ve afiş reklamlarını yeniden yaşayın. Öğreticiler ve infographics için etkileşimli öğeler ekleyin. Animate CC, masaüstleri, mobil cihazlar ve televizyon dahil olmak üzere çeşitli platformlarda hızlı bir şekilde içerik yayınlamanıza izin verir.

Oyuna başla. Çizimler ve animasyonlar oluşturmak için güçlü araçlarla oyunlar ve reklamlar için etkileşimli web içeriği geliştirin. Oyun ortamları, ilk ekranlar ve arayüzler tasarlayın; etkileşimli oyun spriteları oluşturun ve ses içeriği gömün. Animate, kaynak geliştirmek ve kod yazmak için evrensel bir uygulamadır.

Karakter oluşturma ve canlandırma. Eskizler çizin ve aynı şekilde gerçek olan gibi davranabilen ayarlanabilir baskı ve eğme fırçalarıyla daha etkileyici karakterler oluşturun. Karakterleri yanıp söner, konuşur ve basit hızlandırılmış animasyonla yürürken yapın. Kullanıcı eylemlerine yanıt veren web siteleri için etkileşimli pankartlar oluşturun (fare hareketleri, dokunma, fare tıklamaları).

Herhangi bir platformda yayın. HTML5 Canvas, WebGL, Flash / Adobe AIR gibi diğer platformlara ve SVG gibi özel platformlara animasyon aktararak bilgisayar kullanıcıları, mobil cihazlar ve TV kullanıcıları için içerik oluşturun. Kodu doğrudan projelere dahil edebilir ve hatta kod yazmadan eylemler ekleyebilirsiniz.

CC 2019 sürümündeki yenilikler:


Kaynak Modellemesi Izgarayı değiştiren şekillerdeki işaretleri kullanarak vektör ve raster içerik için daha hızlı yeni pozisyonlar oluşturun. Her karedeki kaynakları yeniden çizmenize gerek yoktur – sadece aralarına geçişler ekleyin ve bir animasyon oluşturun.

Geliştirilmiş katman yönetimi. Üstler ve alt katmanlardaki kaynakları organize ederek pozlar arasına kolayca animasyon ekleyin. Üst katmandaki bir nesneyi taşıdığınızda, alt katman da otomatik olarak hareket eder.
After Effects ile geliştirilmiş entegrasyon. Animasyonları After Effects’e içe aktarma işlemi, özel efektler eklemek ve eklemek için optimize edilmiştir – şimdi bu işlem daha doğru ve daha hızlı hale geldi.

Adobe Sensei teknolojisine dayalı otomatik konuşma senkronizasyonu. Artık ağız hareketlerini ve konuşma seslerini birleştirerek zaman harcamanıza gerek yok. Makine öğrenme platformu bu görevi otomatik olarak gerçekleştirir.

Geliştirilmiş doku yayıncılığı. Doku içeren içeriğe sahip animasyonlar oluştururken, vektörler oluşturabilir, daha sonra bitmiş formda veya HTML5 platformları için yüksek kaliteli raster nesneler olarak dışa aktarabilirsiniz.

Katmanlara efekt ekleme. Artık katmanlara filtreler ve gölgeler ekleyebilir, tezahür ve solma efektleri uygulayabilir, alan derinliğini değiştirebilir ve sahnedeki nesneleri değiştirmeden diğer eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Yeni başlangıç ​​ekranı. Artık sanatçılar-animatörler projeler üzerinde kolayca çalışmaya başlayabilir. Sadece animasyonun nerede yayınlanacağını seçin – uygulama istediğiniz stil biçimini seçmenize yardımcı olacaktır.

GL İletim formatına aktarın. Artık animasyonu yeni standart glTF formatına aktarabilirsiniz. Sanal gerçekliğin unsurlarını oluşturma ve yayınlama .. 360 VR animasyonu dışa aktarmak ve sanal modeller ve diğer projeler için dinamik içerik oluşturmak için 2B öğelerle çalışma becerilerini kullanın.

Geliştirilmiş arayüz Animate kullanıcı arayüzü Spectrum platformuna dayanarak güncellendi. Şimdi, Creative Cloud’un diğer araçlarındaki kadar kullanışlı ve anlaşılabilir.
MS Surface kalemi desteği. Microsoft Surface kullanıcıları, yerel kalem desteğiyle en iyi performans ve yüksek kaliteli hatları takdir edebilir.

Adobe Animate CC 2019 v19.2 sürümünü (1.44 GB) indirin:

http://bc.vc/J0sqxc2