27 Eylül 2020, Pazar
Ana Sayfa / Mobil Uygulama / AirDroid ile Telefonunuzu Bilgisayardan Kontrol edin
1
Airdroid uygulama tanıtım

AirDroid ile Telefonunuzu Bilgisayardan Kontrol edin

AirDroid-Android On Computer Uygulaması Tanıtımı:

Tüm kontrolleri bilgisayardan gerçekleştirilmek amacıyla android telefonlarımızı  Airdroid uygulamasıyla bilgisayara bağlayabiliriz. Veri kabloları olmadan uzaktan akıllı telefonlarımızı yönetebileceğimiz ilginç ve güzel bir uygulamadır. Gerçekleşebilmesi için android telefonlarımızın kontrol etmek istediğimiz internet ve bilgisayarımızla aynı ağa bağlı olmak zorundadır.

2

Airdroid’i yükleyin kontrolleri ele alın!

Airdroid Özellikleri

Tarayıcı ve wifi aracılığı ile android cihazlarımızı yönetmemizi sağlayan güzel bir uygulamadır. Dosya aktarımından tutun da mesaj yazıp rehberi düzenlemeye kadar bir çok özelliğe sahiptir.

Telefonumuzu airdroid uygulaması ile bilgisayara bağlayarak daha rahat takip edebiliyoruz. Dosya ve sms’lerimizi  kolayca taşıyabildiğimiz gibi telefonumuza bilgisayardan rahat ve güzel bir şekilde erişebiliriz. Airmirror  sayesinde telefonlarımızda yüklü olan whatsapp, line  vb. bir uygulamayı bilgisayarımızdan kullanmalarımıza izin veriyor. İzin verdiğimiz uygulamalardan gelen telefon bildirimlerini bilgisayara yansıtabiliriz. Telefonumuza gelen çağrılarımızı yine aynı şekilde bilgisayar üzerinden yapabilir ve cevaplayabiliriz. Telefonumuzu airdroid uygulamasına bağlayarak bu saydığımız özelliklere rahatlıkla ulaşabildiğimiz gibi insan hayatını da olumlu bir şekilde etkileyen güzel bir uygulamadır. 

3

Airdroid Uygulama tanıtım videosuna gözatın

Uygulamanın Google Play Store Linki aşağıdadır

(http://play .google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid)