20 Nisan 2019, Cumartesi
Ana Sayfa / Akademik Etkinlikler / Akıllı Sistemlerde Yenilikler ve Uygulamaları Konferansı-ASYU 2019

Akıllı Sistemlerde Yenilikler ve Uygulamaları Konferansı-ASYU 2019

KONGRE TARİHİ
31 Ekim – 02 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye

KONGRE WEB SİTESİ
asyu.inista.org

DAVET

Akıllı Sistemlerde Yenilikler ve Uygulamaları Sempozyumu 31 Ekim-2 Kasım 2019 tarihleri arasında Yaşar Üniversitesi tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi desteğiyle İzmir’de düzenlenecektir. Sempozyum dili Türkçe ve İngilizce olup güncel konularda özel oturum önerileri de kabul edilecektir. Sempozyuma gönderilen tüm bildiriler en az iki hakem tarafından körleme değerlendirme sistemiyle değerlendirilecektir.

Konular:
Konferansta Yapay Zeka, Yapay Sinir Ağları, Derin Öğrenme, Bulanık Mantık, Karma Akıllı Sistemler, Bilgi Tabanlı Sistemler, Evrimsel Hesaplama, Uzman Sistemler, Akıllı Optimizasyon Algoritmaları, Makine Öğrenmesi, Örüntü Tanıma, Veri Madenciliği, Akıllı Elektronik Sistemler gibi yöntemler ve bu yöntemlerin liste ile sınırlı olmamak üzere aşağıdaki örnek alanlardaki uygulamaları konu alınacaktır.

Content retrieved from: https://www.kongreuzmani.com/akilli-sistemlerde-yenilikler-ve-uygulamalari-konferansi-asyu-2019.html.

Buna da Göz Atın!

20. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi-KLİMİK 2019

20. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi-KLİMİK 2019 KONGRE TARİHİ 13 Mart - 16 Mart 2019 KONGRE ŞEHRİ Belek, Antalya, Türkiye KONGRE YERİ Gloria Golf Resort Hotel KONGRE WEB SİTESİ www.klimik.org.tr/klimik2019 DAVET Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları’na emek ve gönül veren değerli insanlar. Sizleri XX. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (Klimik 2019)’a [...]