Ana Sayfa / Oyunlar / Android Oyunları Bilgisayara indirme Oynama
1

Android Oyunları Bilgisayara indirme Oynama

2
Android oyunları bilgisayara indirme oynama. Android cep telefonda ve tablette oynan oyunları Windows bilgisayarda oynanır mı? Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10′ da Android oyunları indirme oynama nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesi ve internetin oldukça yaygınlaşması ile birlikte, cep telefonları da o kadar yaygınlaştı ve o kadar işlevsel özellikler kazandılar ki hayatımızın her bölümüne girip etki etmeye, her derdimize derman olmaya başladır. Üstelik son 2-3 yıldır da akıllı olarak çıktılar karşımıza. Günlük hayatımızı öylesine rahatlattılar, öylesine pratik çözüm önerileri sundular ki bizlere, akıllı telefonlar sayesinde kendimize daha çok zaman ayırabilmeye başladık. Artık çok daha fazla boş zamanlar kalmıştı bizlere.

Boş zaman dedik ama çok da inanmayın. Android telefonlar onu da aldılar elimizden. Sürekli oyun oynar olduk. Çarşıda, pazarda, gezmede, orda, burada… Kim daha çok seviye atlamış, kim rekor kırmış, kategorinin en iyisi kim deyip eş, dost ve akrabalarımızla yarışır olduk. Olduk olmayı da sınırı öyle bir aştık ki artık o da kesmemeye başladı. Buna bir formül bulunmalıydı, bu kadar eğlenceli Anroid oyunlar masa üstüne de inmeli ve evde de hoş vakit geçirebilmeliydik. E tabi bunu biz düşündüysek elbet aynı fikirde olan program yapımcıları da olmalıydı. Ve yaptılar…

Android oyunları bilgisayara indirme ve oynama