2 Temmuz 2020, Perşembe
Ana Sayfa / Paket Programlar / AZ Screen Recorder
1

AZ Screen Recorder

2
AZ Screen Recorder ile Rootsuz Lollipop Cihazınız Üzerinden Kolayca Video Kaydedebilirsiniz

AZ Screen Recorder Artı Yönleri + Tamamen ücretsiz kullanım + Sınırsız video kaydı + Videolarda mikrofondan ses kaydedebilme

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 1 yıl önce

AZ Screen Recorder kullanıcılara rootsuz ekran videosu kaydetme konusunda yardımcı olan bir mobil ekran videosu çekme uygulamasıdır.

Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanan Android cihazlar için tasarlanmış bir uygulama olan AZ Screen Recorder, Android 5.0 ile birlikte izin verilen Android cihazı rootlamadan video çekimi yapma özelliğini kullanıcılara sunuyor. Bu sayede cihazınız garanti dışı kalmadan onun üzerinden videolar kaydedebiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz AZ Screen Recorder ile depolama alanınız el verdiğince sınırsız sürede videolar kaydedebilirsiniz. Bu videolara watermark veya dijital imzalar da eklenmemekte. Uygulamanın aynı türdeki benzer uygulamalardan farklı ise video kaydını durdurup devam edebilmenize izin vermesi. AZ Screen Recorder bütün kayıt işlemlerini Android cihazınız üzerinden gerçekleştiriyor ve telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlamanızı gerektirmiyor.

Meteryal tasarımını kullanan AZ Screen Recorder kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Uygulama içerisinden video kayıt ayarlarını da yapabiliyor, video kalitesini ve diğer kayıt seçeneklerini değiştirebiliyorsunuz.