Ana Sayfa / Film / Bollywood Filmlerine İlgi Duyanların Kaçırmaması Gereken Aamir Khan Filmleri
1

Bollywood Filmlerine İlgi Duyanların Kaçırmaması Gereken Aamir Khan Filmleri

Her Çocuk Özeldir

9.5
Her Çocuk Özeldir (2007)
8 yaşındaki bir çocuk ailesi ve çevresi tarafından tembel ve haylaz bir çocuk olarak görülür. Yeni resim öğretmeninin gösterdiği sabır ve şefkat sayesinde çocuğun okul hayatında bocalamasının asıl nedeni ortaya çıkar.
 

.

3 Ahmak

9.5 3 Ahmak (2009) Rancho adlı bir genç, lise yıllarında iki arkadaşını etkileyerek diğer öğrencilerden farklı düşünmelerini ve eğitim sistemini değiştirme konusunda çaba göstermelerini sağlamıştır. Yıllar sonra bu iki arkadaş, Rancho’yu bulmak ve tekrar bir araya gelmek isterler ve lise anılarını hatırlayarak o günlere dönerler.  

Dhoom 3

8.7 Dhoom 3 (2013) Başrollünde oyuncu Katrina Kaif yer aldığı, yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dhoom 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Talaash

8.7 Talaash (2012) Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Reema Kagti üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Talaash isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Luck by Chance

6.0 Luck by Chance (2009) Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Zoya Akhtar üstlendiği film Bollywood türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bollywood, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Luck by Chance isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Mumbai Dairies

7.8 Mumbai Dairies (2010) Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kiran Rao üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mumbai Dairies isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Dhoom

7.5 Dhoom (2004) Başrollünde oyuncu Esha Deol yer aldığı, yönetmenliğini Sanjay Gadhvi üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dhoom isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Mann

9.0 Mann (1999) Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Indra Kumar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mann isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan

8.7 Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan’da (2001) Başrollünde oyuncu Rachel Shelley yer aldığı, yönetmenliğini Ashutosh Gowariker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan’da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Onu Sarıya Boya

9.0 Onu Sarıya Boya (2006) Başrollünde oyuncu Anupam Kher yer aldığı, yönetmenliğini Rakesh Omprakash Mehra üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onu Sarıya Boya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Dil Chahta Hai

8.4 Dil Chahta Hai (2001) Başrollünde oyuncu Saif Ali Khan yer aldığı, yönetmenliğini Farhan Akhtar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dil Chahta Hai isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Ghulam

8.6 Ghulam (1998) Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Vikram Bhatt üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ghulam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!  

Fanaa

8.8 Fanaa (2006) Gözleri görmeyen Zooni, bir gezi sırasında Rehan adındaki tur rehberine aşık olur. Zooni gözlerinden ameliyat olduktan sonra ortalardan kaybolan Rehan, büyük bir sır saklamaktadır.  

P.K.

9.3 P.K. (2014) Bir şehirde tek başına dolaşan bir P.K. daha önce kimse tarafından sorulmamış sorular sormaya başlar. Yalnızca baş harfleriyle bilinen bu adamın masum soruları ve çocuksu merakı onu manevi bir yolculuğa çıkarır.          

Ghajini

9.0 Ghajini (2008) Sanjay Singhania kısa süreli hafıza kayıpları yaşayan bir adamdır. Sürekli kısa notlar tutarak neler yaptığını ve bir sonraki adımının ne olacağını yazar. Tek amacı öldürülen nişanlısının intikamını almaktır.  

The Rising: Ballad Of Mangal Pandey

8.6 The Rising: Ballad Of Mangal Pandey (2005) Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Ketan Mehta üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Askerlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Rising: Ballad Of Mangal Pandey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın.