28 Mart 2020, Cumartesi
Ana Sayfa / Mobil Uygulama / Daha Etkileyici Fotoğraf ve Videolarınız için VIMAGE
1

Daha Etkileyici Fotoğraf ve Videolarınız için VIMAGE

Neden herkes gibi fotoğrafların olsun daha iyisini oluşturmak varken öyleyse Etkileyici Fotoğraflarınız için Vimage Uygulamalasını kullanın

En iyisi fotoğraflar çekilip bunu en güzel uygulamayla düzenlemek. Ama hangi Uygulamayı kullanacağını bilmiyorsan Vimage uygulamasıyla tanışmalısın.

Bu uygulamanın amacı hem fotoğraflarımızı hem de videolarımızı en etkileyici ve benzersiz bir şekilde düzenlemeyi sağlamaktır. Bu açıdan uygulamada fotoğraf ve videoların birlikte olduğu yüzlerce efekt ve kolajla videolar hazırlayabilirsiniz.

2

FOTOĞRAFLARIN BENZERSİZ GÖRÜNMESİ İÇİN VİMAGE !

Vimege’nin en güzel yanlarından bir tanesi de sabit duran fotoğrafları tıpkı bir animasyon gibi canlandırmasıdır.

Vimage 28 Temmuz 2018 tarihinde çıkarılmış olup birçok beğeniyi üzerine toplamış bir uygulamadır. Tek can sıkıcı noktası ise uygulama içi ücretidir. Vimegeyi diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği hem fotoğrafı düzenleyip hem de video düzenleme fırsatı sunuyor. 

3

Teknoloji geliştikçe uygulamalarında önemi bir hayli artıyor. Birçok benzer uygulamaya rastlamak mümkün ve bunlar arasında seçim yapmakta bir o kadar da zor. Bu aşamada devreye vimage giriyor.

O aradığınız en özel fotoğraf düzenleyicidir. Fotoğrafların boyutlarında, opaklığında ve daha birçok farklı ayarlarında değişiklik yapar ve bunu tek dokunuşla sosyal medyada paylaşmanızı sağlar.

4

Bu uygulamaya Google Play Store üzerinden   (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vimage.android&hl=tr) ulaşabilirsiniz.