13 Kasım 2019, Çarşamba
Ana Sayfa / Oyunlar / En iyi Android Telefon Oyunları 2016 Önerileri

En iyi Android Telefon Oyunları 2016 Önerileri

Android cep telefonda ve tablette en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alan bazı oyunlara yer verdik. En iyi cep telefonu oyunları hangileri? En iyi Android telefon oyunları 2016.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition, The Witcher Battle Arena, WWE Immortals, Clash Royale, Temple Run 2, Lego Bionicle 2, Crossy Road, Looney Tunes Dash, Twelve, Odd Bot Out, Monument Valley ve Sky Gamblers: Storm Raiders oyunları. Android mağaza oyun bölümünde yerini aldı.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition, aksiyonu dolu dolu bir bilim kurgu oyunu. Mobil cihazlar için en kaliteli oyunları yapan Gameloft, bu oyuna da imzasını atmış. Android platforma da yerini alan cep telefonu ve tabletlerde ücretsiz indirme imkanı bulunan N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununu Google Play Store ’ de indirebilirsiniz.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununu kısaca anlatırsak, teknoloji yönünden ilerlemiş insanoğlu uzayda yaşamının sırrına ulaşmış, koloniler halinde farklı farklı gezegenlerde yaşayan ve bazı tehditlerle mücadeleye yer veriyor.