Ana Sayfa / Wordpress / En iyi WordPress Seo & Pazarlama Eklentisi 
1

En iyi WordPress Seo & Pazarlama Eklentisi 

Bir websitesi kuruyorsunuz kurduğunuz websitesine ziyaretçiler gelmeye başlıyor ancak gelen müşterilerinize doğru bir yönlendirme yapamadığınız zaman websitenizdeki amacınıza ulaşamamış olursunuz.  Örneğin bir eticaret websiteniz olsun bir çok ürün mevcut fakat müşterilerinizden dönüşüm elde edemiyorsunuz işte tam bu sırada farklı bir strateji üreterek Seopar Rocket eklentisi devreye girmektedir.

SEO Nedir diye soruyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz.

2020 Yılının En iyi WordPress Seo & Pazarlama Eklentisi

İster SEO yapın ister ads reklam yayınlayın fark etmez her platformda kullanabileceğiniz eklentidir.

Tam 14 Farklı Bildirim Türü ile gelen ziyaretçilerinizden Dönüşüm Elde Edebilirsiniz

Seopar Rocket Eklentisi Kurulumu oldukça Basittir. Panelde kampanya yayınlıyorsunuz  yayınladığınız kampanyaların istatistiklerini bile görebiliyorsunuz bu muhteşem birşey!

Seopar Rocket Eklentisini Kur

İster wordress ister blog , isterseniz kendinize yazdırdığınız özel bir yazılım olsun hiç farketmez eklenti tüm websitelerinde çalışmaktadır.

Öncelikle üyelik oluşturunuz üyelik oluşturmak için buraya tıklayınız rocket.seopar.co/register

Üyelik oluşturduktan hemen sonra Kurulum Yap Butonuna tıklayınız.

2

Aldığınız kodu websitenizin </head> üstüne yapıştırınız ardından kampanya oluşturmaya Geçiniz

İlk Kampanyanızı Oluşturun!

Genel Bakış Butonuna basınız ve ardından Kampanya oluştur butonuna Basınız yeni kampanyanın adını giriniz ve domain adını giriniz.

4

Oluşturduğunuz Kampanya Altından Bildirim Oluşturunuz

Oluşturduğunuz kampanyanın üstüne tıklayarak bir sayfa açılacaktır açılan sayfada bildirim oluştur butonuna basınız. Açılan sayfada tam 14 Farklı bildirimler oluşturabilirsiniz Nasıl bir bildirim oluşturacağını bilmiyor musun fikir istersen uzman dijital pazarlama uzmanımız Osman Ölmez’den fikir alabilirsin we@seopar.co mail adresinden lütfen iletişime geçiniz.

Osman Ölmez Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İstersek Tıkla

6

Oluşturduğunuz Bildirimleri Kişiselleştiriniz

Bildiriminizi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz Mesela Neler yapabilirsiniz ?

 • Renk Ayarlarını Değiştirebilirsiniz  ( Arkaplan Rengi , Yazı Rengi )
 • Hangi Sayfada çıkmasını istiyorsanız belirlediğiniz sayfada çıkar sadece ya da tüm sayfalarınızda çıkmasını istiyorsanız tüm sayfalarınızda çıkar
 • Resimleri değiştirebilirsiniz
 • Form almalı bildirim türlerinde mail , telefon vb. başka türlü bilgiler alabilirsiniz
 • Aldığınız dönüşüm formları istediğiniz mail adresine gönderilebilir veya panelden istatistikler kısmında veriler  bölümünden aldığınız formları inceleyebilirsiniz.
 • Yayınlama Bölümünde isterseniz bildirimi hemen çıkartmayabilirsiniz mouse ile biraz daha aşağı kaydırıldığında bildirimin çıkmasını sağlayabilirsiniz işte bu derece kişiselleştirebiliyorsunuz! 

8

İstatistikleri ve Gelen Formları İnceleyin

Yaptığınız tüm işlemlerin faydasını bu sayfada göreceksiniz. yayınladığını bildirim ne kadar izleme almış ne kadarı forma dönüşmüş hepsini inceleyebilirsiniz.

10

Son Olarak Seopar Rocket Eklentisi

 • En iyi wordpress eklentisi ( Diyebilirim )
 • Seo Eklentisi ( Diyebilirim )
 • Dijital Pazarlama ( Diyebilirim )
 • Satış Dönüşüm Arttırma ( Diyebilirim )
 • WordPress Site Dönüşüm arttırma ( Diyebilirim )

Rocket Eklentisi Bir Seopar Girişimidir.

Eklentiyi Pazarlayan ve Geliştiren  Osman Ölmez’i sizlere tanıtmak isterim

12

Seo alanında ki başarıyı göğüslenmek her site sahibinin gerçekleştireceği bir işlem değildir. Çünkü doğru bir şekilde yapılmayan seo çalışması fayda getirmek yerine tam aksine sitenize büyük bir zarar verecektir. Bu yüzden de seo uzmanı kişiler tarafından bu çalışmaların daha temkinli bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Seo uzmanı Osman Ölmez tarafından yapılan birçok seo çalışması oldukça olumlu sonuçlar doğurmuş ve bu siteler üzerinde ki başarı gözler önüne serilmektedir. Referanslar alanında ki birçok büyük internet sitelerini görerek ne kadar başarılı bir seo çalışması yapıldığı da gözlemlenmektedir. Seo uzmanı Osman Ölmez tarafından yapılan tüm çalışmalar her zaman siteleri arama motorlarında en üst sıralara taşımıştır ve aynı zamanda da sitelere olan ziyaretçi sayıları da kat be kat artmıştır. Sizler de sitenizi emin ellere telsim ederek seo alanında ki en üstün başarınızı ele alabilecek ve sitenizin kalitesini en iyi şekilde arttırmış olacaksınız. Seo uzmanları yıllardır bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirdiği ve arama motorlarının tüm algoritmalarını bildiği için sizlerden daha iyi bir şekilde çalışmayı sürdürmektedir. Bu yüzden de sitenizi seo uzmanına teslim ederek hangi çalışmaların başlatılacağı konusunda yapılacak olan analizler doğrultusunda ilerlenmektedir. Sitenizin eksikleri tespit edilerek bu eksikler giderilmekte ve seo alanında ki birçok takviyeler ile de arama motorlarında daha iyi bir konuma getirilmektedir.

Osman Ölmez’e ulaşmak isteyenler instagram adresi : https://www.instagram.com/seopars/[ad_2]
Kaynak