20 Nisan 2019, Cumartesi
Ana Sayfa / Teknoloji / Formula aracının üzerinden ters takla atan çılgın gösterici [Video]

Formula aracının üzerinden ters takla atan çılgın gösterici [Video]

Formula E organizasyonunun, elektrikli Formula yarışlarına ilgiyi artırmak, bundan da önce insanlara böyle bir şeyin var olduğunu duyurmak için yapmayacağı şey yok anlaşılan. Bu bir göstericinin canına kast etmek bile olsa.
Hızlı giden araçların üzerinden atlamak yeni bir şey değil. Ancak bunu arkanız araca dönükken yapmak gerçekten akıllı insan işi değil. Üstelik üzerinden atladığınız araç elektrikli, yani sesini pek kestiremeyeceğiniz bir araç ise. Ancak Damien Walters bunu o kadar ustalıkla gerçekleştiriyor ki bunun gayet sıradan bir şey olduğuna inanabiliyorsunuz.
Söz konusu gösterinin videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz ancak Formula E bir de bunun 360 derecelik versiyonunu da yayınlamış durumda. Aşağıdaki videoda gösteriyi hem Walters ’ın hem de aracın gözünden görebilirsiniz.
VİDEO

Buna da Göz Atın!

Kablosuz şarj özelliğine sahip Logitech kablosuz kulaklık!

Kablosuz kulaklıklar hayatımıza girdiğinden beri kablo karmaşasından bir nebze de olsa kurtuldu. Günümüzde birçok üretici, kablosuz kulaklık alanında elini güçlendirmek için yeni modellerini görücüye çıkarmaya başladı. Bu markalardan biri de Logitech. Yeni nesil Logitech kablosuz kulaklık tanıtıldı. Logitech Wireless Zone kulaklıklar yakın zamanda piyasaya çıkacak. Yeni nesil kulaklıklar birçok özellikle birlikte gelecek. Örneğin, sesli aramalar [...]