2 Haziran 2020, Salı
Ana Sayfa / Android / Galaxy Note 7 Pili Belli Oldu
1

Galaxy Note 7 Pili Belli Oldu

2

Güvenilir kaynaklardan Galaxy Note 7 ’ye ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak Samsung ’a yakın isimlerden biri olan ünlü Rus teknoloji editörü Eldar MurtazinGalaxy Note 7 ’ye eşlik edecek pilin kapasitesine ve telefonun tanıtım tarihine açıklık getirdi.

Murtazin daha önceki birçok kaynak gibi Galaxy Note 7 ’nin 2 Ağustos ’ta düzenlenecek Samsung Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılacağını bildirdi.

Gelelim daha önemli olan pil detayına. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini tanıtılmadan önce test eden ve özellikle pil tarafındaki gelişmeleri takipçileriyle paylaşan Murtazin, şimdi de Galaxy Note 7 ’yi test ediyor.

16-06/29/galaxy-note-7.jpg

Ünlü editöre göre Galaxy Note 7 ’de 3.600 mAh kapasiteli pil yer alacak. Note 5 ile kıyaslandığında Note 7 ’de %20 oranında daha büyük bir pile yer verilecek. Murtazin ayrıca Galaxy Note 7 ’deki pilin tam parlaklıkta 20 saat video oynatabildiğini belirtiyor.

Galaxy Note 7 Donanım Özellikleri Sızdı

Galaxy Note 7 Donanım Özellikleri Sızdı

Galaxy Note 7 cephesinden önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Note serisi…

GSMArena sitesi tarafından yapılan testte ise Galaxy Note 5 ’in 3.000 mAh kapasiteli pili 13 saat 51 dakika video oynatabilmişti.

Galaxy Note 7 ’de 5.7 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. Telefonun işlemci biriminde 2.3GHz ’de çalışan Snapdragon 821 ve 2.6/2.7GHz ’de çalışan Exynos 8893 yer alacak. Telefon ek olarak IP68 sertifikasına sahip olacak.

:: Galaxy Note 7 ’de yer alacak pil hakkında siz ne düşünüyorsunuz?