8 Nisan 2020, Çarşamba
Ana Sayfa / Telefon / Galaxy Note 7’nin düz ekranlı modeli de gelebilir
1

Galaxy Note 7’nin düz ekranlı modeli de gelebilir

2

Samsung’un 2 Ağustos tarihinde sahneye çıkaracağı Galaxy Note 7 ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Yeni sızıntılara göre cihazın kavisli ekrana sahip olmayan düz ekranlı modeli de yolda.
3
Samsung’un bir sonraki amiral gemisi Note cihazıyla ilgili henüz bilinen hiçbir şey olmamasına rağmen, sızıntı ve söylentiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cihazın pazara Galaxy Note 6 yerine Galaxy Note 7 ismiyle sürüleceği rivayetleri dolanmaya başlamıştı. Son sızıntılar ise phabletin kavisli ekrana sahip olacağını ortaya koyarken Samsung’un Temmuz ayında seri üretime geçeceğini ileri sürüyordu. Yeni söylentilere göre Galaxy Note 7’nin bir de kavisli ekrana sahip olmayan modeli pazara sunulacak.
 

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone 7’de çift kamera teknolojisinden vazgeçti iddiası

Son sızıntılar ile birlikte Samsung’un tüketicilere Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’de olduğu gibi iki farklı seçenek sunması muhtemel görünüyor. Kavisli ekran taşımayacak Galaxy Note’un model numarası da ortaya çıkmış duruda. Ama bu SM-N935G olarak listelenen ve kavisli ekran varyantını gösteren numarayla aynı değil. Samsung’un web sitesinde SM-N930F olarak görünen model numarası da cihazın düz ekranlı versiyonuna ait.
 
Cihaz hakkında model numaralarından başka hiçbir ayrıntıya sahip değiliz. Bu nedenle Samsung söylentileri doğrulayana kadar kavisli ekrana sahip olmayan düz ekranlı model bir söylenti olarak kalacak. Geçtiğimiz günlerde yaklaşan Unpacked etkinliğinin ayrıntılarının yer aldığı bir ekran görüntüsü sızdırılmış ve belirli belirsiz 7 rakamını oluşturan kavisli hatların yer aldığı davetiye oldukça merak uyandırmıştı. Şirketin 2 Ağustos’ta bir sonraki Galaxy Note modelini açıklığa kavuşturması bekleniyor.
 
4