22 Şubat 2019, Cuma
Ana Sayfa / Manşet / HTC’nin akıllı saati için geri sayım başladı

HTC’nin akıllı saati için geri sayım başladı

Önde gelen teknoloji firmaları akıllı saatlerini birer birer piyasaya sürüyor ancak HTC ’den uzun bir süredir bu yönde bir hamle göremiyoruz. Ancak son gelen iddialar, HTC ’nin akıllı saati için fazla beklememize gerek kalmayacağını söylüyor.

HTC fans, you ’ll finally have One watch to call your own come February.
— Evan Blass (@evleaks) 3 Aralık 2015

Yaptığı sızıntılarla tanınan evleaks ’in Twitter üzerinden paylaştığı bilgiye göre One Watch adına sahip olacak akıllı saat 2016 ’nın şubat ayında kullanıcılarla buluşacak. Tamamen yuvarlak akıllı saatlerin çok popüler olması nedeniyle HTC ’nin saatinin de yuvarlak bir yapıda olması bekleniyor. Halfbeak kod adıyla anılan cihazın 360 x 360 piksel çözünürlüğünde ekranla birlikte geleceği iddia ediliyor. Cihazın tüm detaylarının şubat ayında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi 2016 ’da açığa çıkacağı düşünülüyor.

Buna da Göz Atın!

Cep Telefonunu Televizyona Bağlamak

Cep telefonunu televizyona bağlamak günümüzde mümkün ama nasıl? Telefonunuzdaki resimleri tüm aile bireyleri ile tv den televizyondan izlemek isteyebilirsiniz. Televizyona bağladığınız telefonun içindeki tüm dosyaları listeleyebilirsiniz. Videoları televizyondan izleyebilirsiniz. Bu yazımızda Cep telefonunu televizyona bağlamayı göreceğiz.   Cep Telefonu Televizyona Nasıl Bağlanır ?Televizyonunuzda Smart TV özelliği varsa Televizyona telefonlarınızı, tabletlerinizi kablosuz ya da kablolu bağlayabilirsiniz. [...]