film izle
22 Eylül 2019, Pazar
Ana Sayfa / Android / instagram Whatsapp Videoları İndir: Snaptube

instagram Whatsapp Videoları İndir: Snaptube

YouTube’daki videoların nasıl indirileceğini daha önce burada anlatmıştık bu işlemin mobilde, telefonda, tablette nasıl yapıldığını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Sadece YouTube mu? Hayır, Snaptube uygulaması ile WhatsApp Durum videoları, DailyMotion, Instagram gibi farklı kaynaklardan videoları telefonunuza indirebilirsiniz.

Twitter video indir

Farklı kaynaklardaki videoları indirmek için cihazınıza birbirinden farklı uygulamalar yüklemiş ve yüklediğiniz uygulamalar düzgün çalışmamış olabilir. Can sıkıcı gereksiz çalışmayan application, uygulamalar yüzünden insan telefonundan bile soğuyor. Birden fazla uygulama yüklemek yerine Snaptube mobil application sayresinde İnstagram, WhatsApp Durum videoları, DailyMotion, Vimeo, SoundCloud YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, ve daha birçok platformda yer alan videoları indirebilirsiniz.

Application sizlere video download yapmadan önce istediğiniz kaliteyi seçmenize izin veriyor. Yani indirmek istediğiniz bir video 4K, 2K, 1080p vb. gibi çözünürlükleri destekliyorsa hiçbir zorluk yaşamadan videoyu seçeceğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz.

Snaptube Resmi Sitesi: https://www.snaptubeapp.com/tr/
Android için indirin: Snaptube

Whatsapp video indir

YouTube’daki videoların özellikle müzik videolarının sadece seslerini kaydetmek istediniz mi? Snaptube bu özelliği de destekliyor. Video indirmenin yanı sıra YouTube’daki videolarda yer alan sesleri MP3 veya M4A olarak istediğiniz kalitede indirebilmeniz de mümkün. Aynı şekilde Whatsapp videolarını da indirebilirsiniz.

Uygulama ile YouTube gibi platformlardaki hesaplara ait “Oynatma Listeleri”ni indirebilir ve böylelikle tüm videoları zahmetsiz ve hızı bir şekilde indirebilir ve Android cihazınızda izleyebilirsiniz.

Resmi YouTube uygulamasında izlediğiniz videoyu yüzen pencerede açsanız bile YouTube uygulamasından çıkınca video durur ve yüzen pencere kapanır. Ancak Snaptube ile videoları yüzen pencerede oynatabilir ve uygulamadan çıkarak Android cihazınızda sorunsuzca gezinebilirsiniz.

instagram video indirme

Android’in yeni sürümleri gözlerimiz için gece modu özelliği sunsa da bu özellik henüz üçüncü taraf uygulamalarda istenilen sonucu vermiyor. Hatta üçüncü taraf uygulamalar Android’in gece moduyla uyumsuz olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Snaptube dahili olarak uygulamanın Ayarlar’ından ulaşabileceğiniz bir Gece Modu özelliği sunuyor ve gözlerinizi düşünüyor. instagram videolarını indirme için zahmetsizce uygulamayı kullanarak indirebilirsiniz

Önemli Ayrıntı

Snaptube, Google’ın telif hakkı konusunda YouTube’dan videolar indirmeyi sağlayan uygulamaları yasaklayan politikası nedeniyle Google Play’de bulunmuyor.

Snaptube uygulaması için, CM Security, Lookout Security ve McAfee Security tarafından güvenlik sertifikası verildiğinden güvenlidir ve kötü amaçlı bir yazılım değildir. Ancak uygulamayı cihazınızda kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Dünya genelinde 50 milyona yakın kullanıcıya sahip uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Snaptube Resmi Sitesi: https://www.snaptubeapp.com/tr/
Android için download: Snaptube