25 Eylül 2021, Cumartesi
Ana Sayfa / Windows / İnternet Explorer Şifre Kaydetme
1

İnternet Explorer Şifre Kaydetme

internet explorer parola hatırlama – internet explorer remind password

Explorer’da kullanıcı adı ve şifrelerin kaydolmaması bizi bazen çıldırtır. internet Explorer da şifre kaydetme işlemleri için aşağıdaki adımları takip edin.

1432028629848[1]Öncelikli olarak explorer sayfanızın sağ üst köşesinde bulunun Araçlar ( Alt – X ) sekmesini tıklayınız ve

1-İnternet Seçeneklerini seçiniz.

2- Açılan sayfada Güvenlik düğmesini seçiniz ve altta bulunan Özel Düzey… düğmesini tıklayınız.

3- Karşınıza Güvenlik Ayarlar – İnternet Seçenekleri başlıklı bir sayfa çıkacak.Bu sayfadaki listeyi en aşağıya çekiniz ve Kullanıcı Kimlik Doğrulaması başlığı altındaki Geçerli kullanıcı adı ve parola ile otomatik oturum aç seçeneğini işaretleyiniz.

tamam Butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın. Bu işlemden sonra ziyaret edeceğiniz sayfalarda şifrenizi kaydetmeniz için sizi uyarı sekmesi çıkacaktır.

Bu işlemlerin ardından internet Explorer da şifreler hatırlanacaktır. Şifre hatırlatma olayı güvenlik riski doğuracağından dikkatli olunmasında fayda vardır.

1

internet explorer formları otomatik doldurma, internet explorer parolaları yönet yok, internet explorer yazılanı hatırlama, explorer kayıtlı şifreleri silme, internet explorer şifre değiştirme, internet explorer şifre istiyor, ie8 şifre kaydetme, internet explorer 11 kullanıcı adı ve şifre kaydetme Sorularınız için bu makalemiz size yardımcı olacaktır.

Chrome Şifre Hatırlatma ayarları için tıklayınız.

Kullanıcıların diğer aramaları

internet explorer 11 kullanıcı adı ve şifre kaydetme

internet explorer 11 şifreleri görme

internet explorer parolaları yönet yok

internet explorer kayıtlı şifreleri silme

internet explorer 11 şifre koyma

internet explorer formları otomatik doldurma

windows 7 kayıtlı şifreleri görme

internet explorer edge kayıtlı şifreleri görme

7 Yorumlar

  1. merhaba, çok güzel bir açıklama olmuş tşk.detay sormak istiyorum.ben bilgisayarımdan giriş yaptığım gmail,hotmail yada facebook gibi sitelere kullanıcı adım ve şifremle bir kez giriş yaptıktan sonra sayfadan çıkış butonu ile çıksam bile tekrar aynı siteyi açtığımda sadece kullanıcı adımı yazdıktan sonra şifre girmeden giriş yapmak istiyorum,yada şifremin otomatik çıkmasını istiyorum.eski bilgisayarımda oluyordu yeni bilgisayarım windows7 bunda olmuyor.bunu nasıl yapabilirim?

  2. arkadaşlar chrome kullanıyorum ve şifre kaydetmeyi bir türlü beceremedim. yapılması gerekenleri yaptım ayarlarda engellenenleri sildim. chrome mu komple silip yükledim olmuyor. bu işi çözene argan yağı saç bakımı hediye edicem.
    immdaattttt

  3. Pratik bilgi için teşekkür ederim.

  4. Pratik bilgi ve açıklama için teşekkür ederim.

  5. gayet güzel açıklama. kutlarım

  6. selim hocam explorerda sürekli soruyordu domain user ismi ve şifresini bu sayede hallettim eline sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir