29 Ocak 2020, Çarşamba
Ana Sayfa / Oyunlar / mmorpg, mmofps ve dans oyunları

mmorpg, mmofps ve dans oyunları

Bütün gün internet üzerinde dolaşıp oyun sitelerini gezmekten artık sıkıldığım için sizlere güzel bir oyunu tanıtayım dedim. Daha önceki tanıtımlarımdan hatırlarsanız, her zamanki gibi yine mmorpg oyunları kategorisinde bir oyun tanıtacağım. Cengiz han 2 bünyesinde bir çok devleti barındıran bir oyun. Oyunun her köşesinden tarihi bilgiler ve manzaralar bulunuyor. Manzara demişken, oyunun grafik motoruda baya iyi, bu kadar iyi grafikleri olmasına rağmen sistem gereksinimleri çok yüksek değil ve neredeyse her sistemde sorunsuz çalışıyor. Bu oyunu mutlaka ama mutlaka deneyin.

Dans oyunları adı altında online oyun platformları üzerinde bulunan oyunlardan birisi olan Mstar adlı oyun son yıllarda ülkemizde en çok rağbet gören sosyal aktivite içerikli oyunlardan birisidir. Dans arkadaşlık ve müzik gibi özelliklerle donatılmış olan bu oyunu oynamak için dans oyunları bağlantısına gitmeniz yeterli olacaktır.

Sizlere tanıtacağım bir diğer oyun ise, bu sefer mmofps kategorisinde olan ve bu kategorinin en beğenilen oyunlarından olan Wolfteam oyunu. Wolfteam hikayesiyle adeta beyaz perde filmlerinde görmeye alışık olduğumuz o korkutucu kurtadam filmlerine taş çıkartacak cinsten. Oyunu keyifli hale getiren ve insanlarda büyük merak uyandıran özelliklerinin başında bu geliyor. Oyunun grafikleri gerçekten tartışmasız çok iyi ve oyun size oynadığın süre boyunca hiçbir sorun çıkartmıyor. Kaliteli bir mmofps oyunu indirmek istiyorsanız wolfteami tercih etmelisiniz.