25 Mart 2019, Pazartesi
Ana Sayfa / Paket Programlar / Notepad ++Otomatik kod tamamlama – Zen Coding Eklentisi – Video

Notepad ++Otomatik kod tamamlama – Zen Coding Eklentisi – Video

Notepad ++ kod editörümüze Zen Coding eklentisi kurarak kod yazımında büyük kolaylık nasıl sağlanır bu anlatılmıştır.

Zen-coding Eklentisi Web Tasarımı Yapmak için Web Editörü Olan Notepad++ ‘da Hızlı ve Pratik Kod Yazmayı Sağlayan Bir Eklenti (‘Plug-in’)’dir. Vakit Kaybından Kurtulmak , Düzenli , Hızlı , Pratik Şekilde Kod Yazmak ve Web Tasarım İşinizi Daha Rahat Yapmak İçin Tam Sizin İhtiyacınızı Karşılayacak Bir Eklentidir.

Öncelikle ( https://code.google.com/p/zen-coding/downloads/detail?name=Zen.Coding-Notepad%2B%2B.v0.7.zip ) Bu Bağlantıdan Zencoding Eklentisi Dosyalarını İndirmelisiniz. İndirdikten Sonra RAR’da Çıkan NppScripting Klasörü ve NppScripting.dll Dosyalarını Notepad++ dizininin içindeki plugins klasörünün içine atıyoruz. Attıktan Sonra Notepad++ ‘ı Açıyoruz ve Eklenti hazır.

Ayrıca Kısayol Komutları İçin Şu PDF Dosyasını İnceleyebilirsiniz: https://code.google.com/p/zen-coding/downloads/detail?

Konu anlatımı videosu aşağıdadır.

kaynak: okandiyebiri.com

Notepad++ satır sonuna eleman ekleme yazıma ulaşmak için tıklayınız.

Buna da Göz Atın!

Microsoft Visio 2016 Free Download Full Version

Free Download Visio 2016 Full Crack – One of the best software to make our business felt much easier. It can create a complex data visualization with smart interface, and processing concept with a professional diagram. Microsoft Visio 64 bit or 32 bit allowed us to create a modern diagram to serve any kind gof data [...]