8 Nisan 2020, Çarşamba
Ana Sayfa / Oyunlar / Aksiyon Oyunları

Aksiyon Oyunları

Çağlar Boyu Savaş

1

Oyun Açıklaması: Devam eden 5 çağda saldırılara karşı koymalı ve rakiplerini yenilgiye uğratmalısın. Nasıl Oynanır ? Tüm Fonksiyonlar için Mouse (Fare). Google Reklamları: Oyun Yorumları:

Devamı »

Derebeylik

3

Oyun Açıklaması: Bu oyun 2007 sonuna kadar yapılmış en iyi stratejik rol yapma oyunudur. Bu oyunda onlarca kasaba ve yüzlerce farklı silah, kalkan… vs. gibi obje bulunmaktadır. Siz kasabalardan birinde başlıyorsunuz ve kasabadan kiraladığınız askerlerinizle ordunuzu kurmaya başlıyorsunuz. Farklı kasabalara saldırabilir. kasabalardaki görevleri yapabilir veya size saldıran düşmanlardan savaş ganimetleri …

Devamı »

Bleach Dövüşü 2

5

Oyun Açıklaması: Karaktere özgü çeşitli yeteneklerle ard arda vuruşlar yapın rakiplerinizi alt edin serinin ikinci bölümü birincisinden oldukça farklı hatta benzer yön bile yok diyebiliriz. Nasıl Oynanır ? WASD – Haraket Etme. JKL – Atak Yapma. QU – Yetenekler. Google Reklamları: Oyun Yorumları:

Devamı »

Avatar : Dövüş Turnuvası

7

Oyun Açıklaması: Kendi karakterini oluşturduktan sonra dünyanın en iyi benderi olmak için meydan oku! Ülkeni seç ve 20 farklı benderle turnuvalarda dövüş. Nasıl Oynanır ? Atak – ( Space ) , ( Alt Ok, Alt Ok, Space ) , ( üst ok, alt ok, Space ) Savunma – ( Back …

Devamı »

Nokta Atışı 2

11

Oyun Açıklaması: Sniper silahızla size verilen görevleri yerine getirmeye devam ediyorsunuz. Uyarı: 1 – Bu oyun konusunda şiddet öğeleri içermektedir. 2 – Bu Oyun 10 mb ye yakın ve yüklenmesi uzun sürebilir. Nasıl Oynanır ? Mouse(fare) nişan alma ve ateş etme. Gazete okuduklarını hatırlamaya çalış. Google Reklamları: Oyun Yorumları:

Devamı »