8 Nisan 2020, Çarşamba
Ana Sayfa / Oyunlar / Zeka Oyunları

Zeka Oyunları

Yumurta Kafaları Kır 6

1

Yumurta kafalar oyunumuzun 6. serisinde bu kez mekanik bir yumurta tarafından saldırıya uğruyoruz. Onları etkisiz hale getirmek için ise ekranın sol üstünde bize verilen özellikleri kullanarak kurtulmak kalıyor. Mouse’unuzu kullanarak zekice hamleler yapmalı ve bölümleri tamamlamalısınız. İyi Eğlenceler..

Devamı »

Portakalı Koru 3

3

Portakalı Koru oyunumuzun 3. serisinde ona gelen saldırılara karşı korumak zorundayız. Mouse’unuzu kullanarak size verilen nesneleri akıllı bir şekilde kullanarak portakallarımızı saldırılardan koruyabilirsiniz. İyi Eğlenceler…

Devamı »

3 Panda Fantastik Macera

5

3 Panda oyunumuzun yeni serisinde  farklı bir zamana sürüklenen maceracı pandalarımızın yanında yolculuğa başlıyoruz. Pandaların birbirleri ile yardımlaşarak karşılarına çıkan engelleri aşmasını ve ilerlemesini sağlamalısınız. Mouse’unuzu kullanarak pandaları yönlendirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Devamı »

Maymunları Sevindir Yeniyıl

7

Yaklaşan yeni yıl ile tüm oyun karakterlerimizin planları bir bir ortaya çıkıyor. Maymunları sevindir oyunumuzun yeni serisinde yıl başını kutlamak isteyyen maymunun gizli nesneleri bularak noel için gerekli tüm malzemelere ulaşmasını sağlayın. Ekranın altındaki gizli nesneleri bularak bunlarla evinizi süslemeli ve maymunlarımızı sevindirmelisiniz. İyi Eğlenceler..

Devamı »

Amigo Pancho 7 Mısır Piramitleri

9

Amigo pancho oyunumuzun yeni serisinde mısır piramitlerinin tuzaklı odalarında ilerlemeye çalışırken karşımıza çıkan tuzaklardan kurtulmaya çalışmalı ve en değerli taşlar ve heykelleri almalıyız. Mouse’unuzu kullanarak oyunumuzu oynayarak Amigomuza yol gösterebilirsiniz. beyoglu evden eve nakliyat beyoglu klima servisi beyoglu arac kiralama İyi Eğlenceler…

Devamı »

Kırmızı Taksi Dedektif

11

Kırmızı taksi oyunumuzun yeni serisinde dedektiflik yaparak ip uçlarını bulmalı ve olayı çözmeliyiz. Mouse’unuzu kullanarak ip uçlarını bulabilir ve ilerleyerek olayları çözebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Devamı »

Portakalı Koru Uzay Yolculu

13

Portakalı koru oyunumuzun yeni serisinde peşindeki kötü adamlardan kaçarken kendini uzay mekiğinin içinde bulması ile başlar. Onunla bu yolculukta eşlik edip korumaya çalışmalıyız. Fare’nizi kullanarak size verilen nesneleri alana yerleştirmeli ve portakalı korumalısınız. İyi Eğlenceler..

Devamı »