18 Ekim 2021, Pazartesi
Ana Sayfa / Wordpress / Sahifa – Responsive WordPress News,Magazine,Blog Temaları

Sahifa – Responsive WordPress News,Magazine,Blog Temaları

Bugün wordpress tema tanımıyla karşınızdayım. Temamızın adı “Sahifa – Responsive WordPress News,Magazine,Blog”. Bu temayı tanıtmamdaki neden, kendi sitemde de kullanıyor olmam ve memnun kalmamdır. Temada 28 adet widget, 8 farklı page templates, 6 footer templates, 70 den fazla shortcode bulunmakla birlikte seo açısından da kuveetli bulmaktayım. Tabi temayı satın almamdaki faktör sadece bunlar değil, tema yapımcısına tema ile ilgili yaşadığınız sorunları ilettiğinizde size çözüm yollarını gösteriyor tabi bununda sizi menun etmeye yeterli bir sebep olduğunu düşünüyorum.

Tema bizlere 3 ayrı anasayfa yapısı, sınırsız ve istediğiniz sayfaya özgü sidebar ile hizmet vermektedir. Dilerseniz aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak tema özelliklerini daha detaylı inceleyebilirsiniz. Temayı satın alan arkadaşlara kullanımı hakkında bu başlık altında destek verebilirim.

 

sahifa fatured1 Sahifa  Responsive WordPress News, Magazine, Blog Tema

 Temayı İndir

7 Yorumlar

 1. tsk ederim paylasiminicin bu temayi indirip kurdum ama anasayfadaki gibi anasayfa butonunu getiremedim yardim eder misiniz

 2. temadaki header.php sayfasından kodları kontrol ederek sorunu giderebilirsiniz.

 3. Merhaba gezinti menüsündeki home iconunu ne yaptiysam görüntüleyemedim. Yardımcı olusanız sevinirim . İlginize şimdiden teşekkürler.

 4. Merhaba Ana Sayfa butonunu Menülerden Özel bağlantı ekleyerek ana sayfayı göstererek butonu getirebilirsiniz. http://www.uskudaryuzmekursu.com bakabilirsiniz.

  • merhaba sahifa tema sizin siteniz gibi kendi siteme nasıl ayarlayabilirim üst gezinme menüsünü bir türlü ayarlayamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim ilginiz için.

 5. Bu temayı ben de satınaldım. Fakat sidebar konusunda sıkıntım var.
  Öncelikle sidebar kullanmak istemiyorum. Yani yan menü istemiyorum. Tüm sayfalarımı default olarak Full width istiyorum. Sidebarların widget içeriğini kaldırsam bile, blog veya sayfalarda sayfanın sağ yan kısmı boş kalıyor. Ben istiyorumki, sağ alanı da normal sayfanın alanından alsın.

  Yani genişlik şu an 600 ise, onun genişliğini 1024 gibi yapayım. Tüm sayfayı kaplasın.

  Ayrıca bir de full width’in sayfa genişliğini nasıl değiştirebilirim. Sağ ve sol taraflarda fazlaca boşluk var. Bu boşlukları kapatıp daha fazla sayfa içeriğine katmak istiyorum. Style.css ‘den oluyor sanırım ama hangi satırı emin değilim.

  Bilginiz var ise yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir