1 Ekim 2020, Perşembe
Ana Sayfa / Telefon / Samsung Galaxy J7 ve A3 (2016) modelleri için Marshmallow güncellemesi başladı
1

Samsung Galaxy J7 ve A3 (2016) modelleri için Marshmallow güncellemesi başladı

2

Samsung geçtiğimiz senenin orta segment modeli Galaxy J7 ve bu yılın modellerinden Galaxy A3 için Android Marshmallow güncellemelerini hazırladı. Detaylar haberimizde…
3
 
Samsung’un iki Galaxy serisi akıllı telefonu daha Android 6.0 Marshmallow trenine katıldı. Bunlardan ilki 2015 yılı modeli Galaxy J7 olurken diğer model ise Galaxy A3 (2016) oldu.
 
Geçtiğimiz sene Haziran ayında piyasaya çıkan Galaxy J7 modeli orta segmentte büyük ekran sevenlere hitap ediyordu. Şu an için ilk olarak Rusya’da güncellemeyi almaya başlayan telefon piyasaya Android 5.1 Lollipop versiyonu ile çıkmıştı.
 
1.04GB büyüklüğünde olan güncellemenin sırayla diğer bölgelere de yayılması beklenirken yeni sürümle ilgili kullanıcı görüş ve tavsiyelerini modelin buradaki forum konusunda bulabilirsiniz.
 
Ayrıca Bkz.Galaxy Note 7’nin düz ekranlı modeli de gelebilir 
Bahsi geçen diğer model olan Galaxy A3 (2016) için Marshmallow güncellemesi henüz dağıtılmaya başlamamış olsa da modele ait kullanıcı kılavuzunun buradan incelenebileceği üzere Marshmallow için güncellenmiş olması güncellemenin kısa süre içinde dağıtılacağı ipucunu veriyor.
 
Güncellemelerin telefonlara Marshmallow’un Doze, uygulama izinleri gibi özelliklerini kazandırırken, Samsung’un en güncel TouchWiz arayüzü ve uygulamalarını da modellere getiriyor.