25 Mart 2019, Pazartesi
Ana Sayfa / Paket Programlar / Silinen Verileri Kurtarma
dosya kurtarma yazılımı

Silinen Verileri Kurtarma

Bilgisayarınızdaki silinen verileri kurtarmak istiyorsanız bu yazı derdinize derman olacaktır. Dosya kurtarma yazılımı olarak da bilinen bu tür programlar, hayat memat meselesi durumlarda içimizi rahatlatıyor.

Yakın zamanda bizzat benim başıma gelen olay şöyle oldu. 16 GB lık flash belleğime format atmak isterken yanlışlıkla sabit diskimin yedek bölümüne format attım. Bu durum bilgisayar veri güvenliği konusunda herkesin başına gelebilecek bir durum. Yanlışlıkla silinen ya da formatlanan disk hadisesi birçok kişinin başına gelmiştir.

Peki silinen verileri nasıl kurtaracağız. Elbette bu alandaki en iyi yazılımlardan birisi olan; iCare Data Recovery ile silinen verilerimizi datalarımızı kurtarabiliriz. Tarafımdan test edilip onaylanmıştır. Dosyalarımı son byte na kadar kurtardım. 

Silinen veri data kurtarma işlemi bilenin aksine zor olmayan bir iştir. Siz de iCare Data Recovery ile silinen fotoğraf, video, belgelerinizi, dosyalarınızı kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

Veri  kurtarma işlemi ‘data recovery’ olarak da anılmaktadır. 

i care veri kurtarma yazılımı 

indirme linki –  Download Link

https://selimozdem.com/download/icare-data-recovery-professional-v8-1-9-4-full-download/

Programın nasıl kullanıldığının videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz

veri kurtarma programı icare videosu

Diğer paket programlara bakmak için tıklayın https://selimozdem.com/category/paket-programlar/

Buna da Göz Atın!

Microsoft Visio 2016 Free Download Full Version

Free Download Visio 2016 Full Crack – One of the best software to make our business felt much easier. It can create a complex data visualization with smart interface, and processing concept with a professional diagram. Microsoft Visio 64 bit or 32 bit allowed us to create a modern diagram to serve any kind gof data [...]