17 Mayıs 2021, Pazartesi
Ana Sayfa / Wordpress / Sultanbeyli Web Tasarım
1

Sultanbeyli Web Tasarım

Web tasarımı, SEO ile birleştirdik. SEO uyumlu site yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sultanbeyli Web Tasarım

Yaratıcı, kişiye özel ve kusursuz bir web tasarım istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. 9 yıldır bu iş içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini ön plana tutarak çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Sadece Web Tasarım değil, aynı zamanda da SEO alanında da hizmet veriyoruz.

Web sayfaları, kullanıcıların inceledikleri kimliklerdir. İnternette nasıl yer aldığınız, kullanıcılara ne kadar yarar sağladığınız ve nasıl göründüğünüz çok önemlidir. İşinizi en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız, işe ilk olarak Web Tasarım ile başlamalısınız. Bizler uzun zamandan beri müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çalışmaktayız.

2
Sultanbeyli SEO ve Web Tasarım

Web tasarım sitesi yaparken güçlü WordPress alt yapısını kullanarak, çalışmış olduğunuz sektöre göre, hızlı ve arama motorlarına uygun siteler tasarlıyoruz. Site içi ve site dışı SEO ayarlarını yapılandırarak, belirleyeceğiniz anahtar kelimelerinizde rakip ve backlink analizi yaparak zirveyi hedefleyen güncel ve güçlü kurumsal siteler oluşturuyoruz.  Yazımda belirtmiş olduğum SEO Tekniklerini tamamen sitenize uyguluyor ve WordPress site hızlandırma uygulayarak şimşek hızında açılan sayfalar tasarlıyoruz.

Sultanbeyli Web Tasarım Firmaları

İnternet üzerinden araştırdığınızda pek çok Sultanbeyli Web Tasarım firması ile karşılaşacaksınız. Peki, kendimizi bu firmalar arasından nasıl sıyırdık? Bizlerin farkı nedir? Açıklıyoruz:

  • Her şeyden önce, müşterilerimize garantili hizmet sunuyoruz. Karşılıklı anlaşmaya ve bu doğrultuda çalışmaya özen gösteriyoruz.
  • Müşterilerimize güven sunuyoruz. İşi aldıktan sonra da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her an bize ulaşabilirsiniz.
  • Bildiğiniz gibi, arama motorları sürekli olarak güncellenmektedir. Bizler de çalışmalarımızı tek düze değil, sürekli olarak değişen arama motorlarına göre gerçekleştiriyoruz. Bizimle çalışıyorsanız, gözünüz arkada kalmasın!
  • Müşterilerimizi memnun edecek çalışmalar yapıyoruz.
  • Çalışmalarımızı hızlı bir şekilde bitiriyoruz. Ama öyle oldu bitti şeklinde değil. Hızlı ve etkili olacak şekilde çalışıyoruz!

Bizler etkili ve verimli hizmetler sunabileceğimizin altını çizmek istiyoruz. Bu noktada sektör içerisinde tercih edebileceğiniz en doğru adresin, wpsefi.com olduğunu belirtiyoruz.

Domain Seçimi

SEO ile beraber çeşitli terimlerde hayatımıza girdi. Bu terimlerden bir tanesi, Domain’dir. Alan adı olarak tanımlanan Domain, kısa, akılda kalıcı ve kolay okunabilir olmalıdır.

4
Domain Seçimi

Bizler bu noktalara dikkat ederek, çalışıyoruz. Araştırmalara göre alan adı 23 kelimeye geçen Domain’lerin akılda kalıcılık oranı düşüktür. Bu sebeple de çok fazla tercih edilmemektedir. Bizler web sayfanızı diğer web sayfalarına göre bir adım öne götüren Domain seçimi yapmaktayız.

Hosting Seçimi

Hosting, kısaca barınma anlamına gelmektedir. Hosting seçimi yapılırken özellikle “E-mail”, “Subdomain”, “Veritabanı”, “Web Alanı”, “Trafik” ve “İşletim Sistemi” gibi noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Günümüzde hızlı olan web sayfaları açık ara farkla kazanmaktadır. Bu sebeple de doğru Hosting tercihi yapılması gerekmektedir. Bunun içinde gerekli olan trafiğin sağlanması ve bu trafik için de gerekli olan disk alanının bulunması gerekmektedir.

6
Hosting Seçimi

Müşterilemiz için genellikle Veridyen firmasını kullanıyoruz.

SSL Seçimi

Secure Socket Layerin’in kısaltılmış haline denilen SSL, kullanıcıların bilgilerini güvenli bir şekilde saklamaya yardımcı olmaktadır. Bu sistem, arama motorlarının en önem verdiği sertifikalardan bir tanesidir. SSL Sertifikalarının fiyatları her bütçeye göre değişmektedir. Doğru SSL sertifikası seçilmeyen web siteleri için daha fazla maliyet çıkabilir. Aynı zamanda Google, sertifikayı yeterli bulmadığı zaman, yeniden belge isteyebilir. 2019 yılının en iyi SSL Sertifika firmalarını şu şekilde belirtebiliriz: Hostwinds, DigiCert, Symantec, Entrust, Thawte, GeoTrust, HostPapa, Sered, ProHoster vb. SSL Sertifikaları siteden siteye göre değişkenlik göstermektedir. Bizler de sitenin türüne göre bu seçimi gerçekleştirmekteyiz.

8
SSL Seçimi

2019 yılının en iyi SSL Sertifika firmalarını şu şekilde belirtebiliriz: Hostwinds, DigiCert, Symantec, Entrust, Thawte, GeoTrust, HostPapa, Sered, ProHoster vb. SSL Sertifikaları siteden siteye göre değişkenlik göstermektedir. Bizler de sitenin türüne göre bu seçimi gerçekleştirmekteyiz.

Özel İp Adresi

Web sitenize özel olan IP adresine, “Özel IP adresi” denilmektedir. SSL Sertifikası ile ilgili olan bu durum için dikkatli çalışmak gerekiyor. Aynı IP üzerinde bulunan siteler, yaptığı hatalarla birbirlerini etkileyebilirler. Güvenlik sertifikasının tam anlamıyla kullanılabilmesi için her projeye özel olarak şekilde IP adresinin kullanılması gerekmektedir. Bu durum kurumsal firmalar için geçerlidir. Kurumsal olmayan firmaların özel IP adresi almasına gerek yoktur.

Özel IP adresi olmayan web siteler, paylaşımlı IP adresi kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer trafik alan bir web siteniz varsa, arama motorlarındaki sıralamada üst sıralarda bulunmak istiyorsanız, mutlaka özel IP adresinizin olması gerekiyor.10

Özel IP adresinin en önemli faydaları arasında şunlar bulunmaktadır:

Arama motorundaki skorunuz artar.

Maksimum cevap süresine ulaşırsınız.

Ortak IP kullanılan sitedeki hatalardan etkilenmezsiniz.

Bizler bu noktada en iyi hizmeti sizlere vereceğimize söz veriyoruz!

Tema Seçimi

Web tasarım işlemi yaparken tema seçimi en önemli safhadır.

12
Tema Seçimi

Müşterinin sektörü dikkate alınmalıdır. Hızlı ve stabil çalışan, kodlaması düzgün olan temalar seçilmelidir. Güçlü ve işlevsel olarak kurumsal firmalarda Newspaper, Sahifa, Colormag, Hestia, Sdney gibi sektöre göre bir çok tema seçilir. Seçilen tema da gerekli eklentiler kurulmalı, güvenlik önlemeleri alınmalı ve stabilitesi kontrol edilmelidir.

İçerik

Bu kısım firmanın tanıtımının yapıldığı ve hizmetlerinin anlatıldığı yazı kısmıdır.

Bu yazıları biz SEO ya uygun olarak yazıyoruz. Çok teknik ve bilgi gereken içeriklerde yardımınıza başvuruyoruz. Eğer hizmet bölgeleriniz genişse içerikleri ayrı ayrı müşteri çekebilecek potansiyelde tek tek yazıyoruz. SEO Uyumlu makale nasıl yazılır içeriğimizi okuyarak hangi teknikleri uyguladığımızı görebilirsiniz.

SEO

Arama motoru optimizasyonu olarak tanımlanan SEO günümüzün en önemli çalışmalarından bir tanesidir. İnternet üzerinden çalışan ve bir hedef kitle sahibi olmak isteyenlerin mutlaka kullanması gerekiyor.

14
Sultanbeyli SEO

İşletmelerin önemli pazarlama aracı olarak da işlev göre SEO, doğru bir şekilde uygulandığında sitenizde trafik oluşturabilirsiniz. Bu da işletmeniz açısından verimli bir süreçtir. Bugüne kadar çalıştığımız bütün web sitelerini SEO’ya uygun olarak tasarlıyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

Harita Kurulumu

Oluşturduğumuz sitelere Google İşletme hesabından harita oluşturup, müşterilerinizin Sizi daha kolay bulabilmesini sağlıyoruz.

16
Sultanbeyli site Harita Kurulumu

Bölgesel olarak yapılan aramalarda oluşturulan işletme haritaları rakiplerinizin karşısında Sizi bir adım daha öne çıkaracaktır.

Site Güvenliği

WordPress güvenlik önlemlerini alarak sitelerinizi ve markanızın değerini koruyoruz. Uyguladığımız güvenlik tedbirleri ile sitenizi adeta yüksekte bir kaleye çeviriyoruz.

Teslim Süresi

Almış olduğumuz Web Tasarım ve SEO hizmetini en geç 10 gün içerisinde bitirip, Siz değerli müşterilerimize hizmete açılmış bir şekilde teslim ediyoruz. Teslimat sonrası belli bazı haftalarda tasarlamış olduğumuz sitelere girerek arama motoru optimizasyonunun önemli güncellemelerine karşı, sitenizi güncelliyoruz.

18
Teslim Süresi

Ayrıca haftada bir kurmuş olduğumuz sitelere girerek eklenti veya tama güncellemesi varsa sistemi güncelliyoruz. Böylece sürekli hızlı kullanabileceğiniz Web siteniz performansını kaybetmeyecek bir şekilde sürekli olarak aktif kalır.

Teslimat Sonrası Destek

Kurmuş olduğumuz siteleri aktif hale getirdiğimizde düzenleme yapmak istediğiniz sayfaları ve içerikleri daha sonradan abartılı olmayacak bir şekilde düzenleyebiliriz.

20
Teslimat Sonrası Destek

Kurulan sisteme içerik üretmek, tasarımcıların görevi değil, site sahiplerinin işidir. İçerik girme hususunda bizden yardım almanızda bir beis yoktur. Elimizden gelen tüm destek siz değerli müşterilerimize sunulur.

Web Tasarım Yapmadığımız Sektörler

Sultanbeyli web tasarım olarak Çok çalışıyoruz, çok içerik üretiyoruz ama her sektör için çalışmıyoruz. Aşağıda belirtilen sektörler için çalışma sağlamıyoruz.

-Sohbet sayfaları

-Ahlaka uygun olmayan sayfalar (+18)

-Bölücülük faaliyeti içerisinde olan sayfalar

-Gençleri etkileyebilecek ve onları yanlış yollara sürükleyebilecek her türlü site

-Örgüt siteleri

-Karşı cins arkadaşlık siteleri

Belirtilen bu sayfalar için çalışmalar yapıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İstanbul’da bulunan müşterilerimizle yüz yüze gelerek neler yapılacağını konuşarak tasarım ve SEO işine başlıyoruz. İstanbul web tasarım olarak bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

İletişim

İsim: Onur YILMAZER

Telefon: 0551 245 40 82

Mail: [email protected]

[ad_2]
Kaynak