31 Mayıs 2020, Pazar
Ana Sayfa / Navigasyon / Süper Esnaf
1

Süper Esnaf

2

Son yıllarda konum tabanlı uygulamaların adedinde büyük artış var ancak bu uygulamalar genellikle yabancı kökenli oluyorlar ya da kafeler, barlar veya diğer eğlence mekanları üzerinde şekillendiriliyorlar. Süper Esnaf uygulaması bu sınırın biraz dışına çıkıyor ve çevrenizde bulunan esnaflar hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Bulunduğunuz muhitteki kayıtlı olan tüm esnafları ve ne iş yaptıklarını gösterebilen uygulama Turkcell tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Çok kolay bir kullanıma sahip olması sayesinde kullanırken bir zorluk yaşayacağınızı sanmadığım Süper Esnaf uygulamasında muslukçulardan tutun da marketlere, ayakkabıcılara, şarküterilere, kasaplara ve diğer esnaflara kadar herkesi kolaylıkla bulabiliyor, dilerseniz yol tarifi alabiliyorsunuz.

Esnafların telefonları ve açık adresleri, ödeme bilgileri gibi diğer bilgiler ise işleri daha da kolay hale getiriyor ve direkt olarak onlara ulaşabiliyorsunuz. Uygulamada dikkat çeken diğer özelliklere de kısaca değinmek gerekirse;

Kategorilere göre arama yapabilme Yol tarifleri Hemen telefon araması imkanı Konum bazlı listeleme Favoriler ekleyebilme Kendi dükkanınızı ekleme

Uygulama elbette daha fazla esnaf kayıt gerçekleştirdikçe daha kapsamlı hale gelecektir. Şimdilik bilhassa büyük şehirlerde yeterli olduğuna inandığım Süper Esnaf uygulamasını kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.