21 Eylül 2020, Pazartesi
Ana Sayfa / Apple / Sygic Car Navigation
1

Sygic Car Navigation

2
Bu Uygulama Sayesinde Yön ve Yer Bulma İşlemlerinizi Çok Daha Kolay Bir Şekilde Gerçekleştrebilirsiniz

Emircan Erdoğan Son güncelleme 8 ay önce

Sygic Car Navigation, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir navigasyon uygulaması. Kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken bu uygulama, yüksek sayılabilecek fiyatını sahip olduğu son teknoloji ürünü fonksiyonlar ile kapatıyor.

Zaten navigasyon sistemleri hakkında bilgisi olanlar, uygulamanın üreticisi olan Sygic’i en azından bir kere duymuşlardır. Hal böyle olunca ortaya çıkan uygulamanın bedeli de aynı ölçüde yüksek oluyor.

Peki bu uygulama bizlere tam olarak neler sunuyor?

Uygulama GPS üzerinden çalıştığı için internet paketimizi tüketmiyor Jaguar, Land Rover ve Honda arabalarda olan bir özellik sayesinde uygulamayı araca bağlayabiliyoruz Kapsamlı arama özelliği sayesinde ihtiyacımız olan servisi, restoranı ya da dinlenme merkezlerini bulabiliyoruz Varacaığımız noktaya farklı rotalar çizerek bize alternatifler sunuyor Ücretsiz harita güncellemeleri ile birlikte geliyor Sesli komutla sayesinde cihaza bakmadan kullanabiliyoruz Üç boyutlu çizimler şehri daha iyi görmemizi sağlıyor Yürüyüş ve keşif için de kullanılabilecek bir uygulamaTeknoloji marketlerde karşımıza çıkan navigasyon sistemlerinden hiçbir eksiği olmayan Sygic Car Navigation, bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.