22 Ocak 2020, Çarşamba
Ana Sayfa / Her Telden / Traktör Camı
traktör Camı
Traktör Kabin camları

Traktör Camı

Traktör camları çiftçi ve ustalar için yaz kış önemlidir. Kabin camları, traktör camı ve traktör camları çalışma koşullarından dolayı ve kırılabilir olduğundan sık sık hasar almaktadır. Traktör Camı Yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyan bir malzemedir. Kırılan traktör camı tamir ihtimali zayıftır.

Traktör camı değişikliği sizin için vazgeçilmezse Aykaç Cam ticaret size bir telefon kadar uzaktadır. Aykaç Cam ticaret binlerce müşterisine uzaktan traktör cam desteği vermektedir. Siz de referanslarımız arasına girebilirsiniz.

Traktör cam değişikliği için bizi arayın.

Aykaç Traktör Cam İletişim:

Selim Özdem – Hüseyin ÖNCEL  –  0 (364) 213 4258 – 0542 841 3798

Traktör Camı Satın Al Adres 

Çepni Mah. Taşhan Cad. No: 49/A ÇORUM

Traktör Camı Hakkında Bilgi

Temperli Kapı Camı;

Otomobillerde dikey hareket ederek açılıp kapanabilen, bu hareketin sağlanabilmesi için delik ve çeşitli aparatlar içeren temperli ürün tipidir. Genellikle silindirik veya hafif küresel bombelidirler. Görüş alanının sağlanması açısından, ön kapı camları %75 ışık geçirgenliğinin altında üretilmezler.

Temperli Kelebek Camı;

Ön ya da arka kapı camına bitişik duran genelde üçgen şekilli temperli cam tipidir.

Temperli Arka Cam;

Araçların tümüne yakınının arka camları temperlidir. Kullanım Alanları; Günümüz üretimi araçların arka camlarında ısıtma, radyo anten bağlantısı, moulding (lastikleme), klips vb. aksesuarlar standart hale gelmiştir. Bazı modellerde GPS anten baskısı ve bağlantısı uygulamaları da mevcuttur.

Temperli İş Makinaları ve Traktör Kabin Camları;

Bu tür araçların kepleri komple cam ile kaplıdır. Mesela kapıları çerçeve dahi olmaksızın komple camdan imal edilmektedir. Genelde 5-6 mm kalınlıktaki camlardan imal edilir. Düz, silindirik ya da kompleks bombeli olarak üretilebilirler.

Temperli Boşaltmalı Camlar;

Cam içine freze ya da su jeti uygulamaları ile boşaltma yapılır. Daha sonra boşaltılan bu kısım içinde başka bir cam sürgülü olarak çalışabilir. Hem estetik hem de konfor sağlanmış olur.

Koyu Renkli Camlar;

Bu renk grubu %75 ten az ışık geçirgenliği olan renk grubunu kapsar. ışık geçirgenlik değerine kadar inilerek üretim yapılabilmektedir. Güneş ışınlarının araçtakiler üzerindeki olumsuz konfor etkilerini azaltır. UV ışınlarını absorve eder.

Araç içi görüntüsü dışarıdan algılanamayacağı için hırsızların araç içindeki eşyaları fark etmesini engeller.

Araç içi özelinizi dış gözlerden saklı tutar. Şoför görüş alanını etkileyecek ön kapı camlarında uygulaması güvenlik açısından uygun değildir.

Diğer traktör kabin camları için tıklayınız.