15 Kasım 2019, Cuma
Ana Sayfa / Yazılım / Ücretsiz 3 Boyutlu Mimarlık Yazılımı

Ücretsiz 3 Boyutlu Mimarlık Yazılımı

Mimar ve tasarımcıların en yenilikçi mimarlık yazılımı olarak tanınan ve Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom güvencesiyle kullanıcılara sunulan Graphisoft, okula dönüşü benzersiz bir hediye ile kutluyor.
Graphisoft, tüm mimarlık öğrencilerine ve öğretmenlerine ArchiCAD’in ücretsiz sürüm hakkını veriyor.
Dünyanın ilk gerçek zamanlı yapı modelleme sistemi (BIM), dünyanın ilk tam entegre enerji modelleme uygulama özelliği EcoDesigner™, iPad ile entegrasyon gibi yenilikçi çözümleriyle ve dünyanın en büyük obje kütüphanesiyle ve 26 dil seçeneği ile geleceğin mimarlarına sunulan dünyaca ünlü Archicad yazılımı için Graphisoft, ücretsiz sürüm hakkını veriyor.
Halihazırda dünyada 1.5 milyonun üzerinde mimarlık öğrencisinin indirdiği yazılımın ücretsiz sürümünü yüklemeleri için Türkiye’deki öğrencilerin ve öğretmenlerin yapmaları gereken tek şey; myarchicad.com web sitesi ne girmek ve öğrenci ya da öğretmen seçeneğiyle kayıt olmak.
Aktivasyon ve onay sürecini yürüten Türkiye için yürüten Bilkom, mimarlık alanında dünya standartlarını yakayabilmek, yeniliklerden haberdar olabilmek ve hayran bırakan tasarım Teknoloji si için tüm öğrenci ve öğretmenleri uygulamadan faydalanmaya çağırıyor.
Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom güvencesi ve aracılığı ile ücretsiz sürümü yüklemiş olan öğrenciler mezun olduktan sonra normal sürüme geçtiklerinde ise,  %50 indirim şansı yakalıyor.
Detaylı bilgi için Graphisoft ana distribütörü Bilkom’un 0216 454 01 01 numaralı iletişim merkezini arayabilir; [email protected] adresinde eposta atabilirsiniz. Archicad hakkında detaylı bilgi için graphisoft.com web sitesi ni ziyaret edebilirsiniz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir