25 Mart 2019, Pazartesi

Voiceboard

Voiceboard, programı farklı alanlar içerisinde yer alan ses içeriklerini kontrol altında alarak bilgisayar içerisinde işlem hacimleri gerçekleştirme seçeneği sunan bir programdır.

Bilgisayarınız içerisinde farklı alanlarda bir çok program içerisinde aktif olarak ses denetimi olmak zorunda olup her alanda ses çıkışlarını kontrol ederek aktif kullanım seçeneği sunan ve sunumlara sesli veriler ekleme gibi opsiyonel seçeneklere yer veren bir yazılımdır.

Program içerisinde yer alan özellikler ile web sayfalarına, sunum alanlarına, belge içerisine ve farklı alanlara ses dosyaları ekleme, anlık olarak kayıtlar gerçekleştirerek işleme koyma imkanı sunan modüllere yer veren bir yazılımdır.

Voiceboard indir

Buna da Göz Atın!

Microsoft Visio 2016 Free Download Full Version

Free Download Visio 2016 Full Crack – One of the best software to make our business felt much easier. It can create a complex data visualization with smart interface, and processing concept with a professional diagram. Microsoft Visio 64 bit or 32 bit allowed us to create a modern diagram to serve any kind gof data [...]