28 Mart 2020, Cumartesi
Ana Sayfa / Mobil Uygulama / Wunderlist Uygulaması ile Not Alın unutmayın
1

Wunderlist Uygulaması ile Not Alın unutmayın

Önemli tarihler, notlar, iş planları aklından mı çıkıyor ? Merak etme sana bunları hatırlatacak bir şey biliyorum.

Arkadaşlarının doğum günü, dişçi randevusu, iş görüşmesi daha bunun gibi önemli gördüğün şeyler… İşte bunun gibi şeyleri kolayca hatırlayabileceğin bir uygulama ile tanış. 

‘’Wunderlist’’

Peki neden bu uygulama hiç düşündün mü ?  Uygulamaya biraz daha yakından bakalım. ‘’Wunderlist’’ kısaca kullanışlı ve kolay yapılacaklar listesidir. İster önemli notları kaydet  ister alışveriş listesi oluştur ister oluşturduğun notları arkadaşlarınla paylaş… Wunderlist görevlerini hatırlamana yardımcı olur. Üstelik uygulamaya bilgisayar ve tabletten de giriş yapabilirsin.

2

Wunderlist ile önemli notları hatırlamak artık daha kolay’

WunderList Özellikleri

Wunderlist uygulamasının temel özelliği iş, eğitim, seyahat, alışveriş ve doğum günleri gibi özel tarihleri not etmeni sağlar. Uygulamanın anımsatıcı özelliği ile önemli notları hatırlaman artık daha kolay. İş yerinde, evinde yapacağın günlük görevleri listeler halinde düzenleyebilir ve bu listeleri arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Tabii ki notlara fotoğraf ekleme şansın da var. Birde bu uygulamanın ücretsiz olması ne büyük avantaj değil mi?

3

Wunderlist! Önemli notlarını sana bildirmek için düzenlendi…

Wunderlist uygulamasında önemli gördüğün notlara hatırlatıcı ayarlayabilir istediğin günde ve saatte sana bildirmesini sağlayabilirsin. Üstelik notlarına alt not ekleme, dosya ekleme vb. özelliği de mevcut. Yanlışlıkla sildiğin not olursa üzülme bu uygulama sildiğin notları 30 gün içerisinde geri yükleme şansı da sunuyor. Bir diğer avantajı da uygulamayı Türkçe dilinde de kullanabiliyor olman. Bütün bunlardan yararlanabilmek için uygulamaya ücretsiz ve güvenilir bir şekilde üye olman yeterli. 

4

Wunderlist uygulamasına  IOS üzerinden ulaşmak için app store [ https://apps.apple.com/tr/app/wunderlist-to-do-list-tasks/id406644151?I=tr] adresi üzerinden ulaşabilirsin. 

Uygulamanın Android sürümü içinse Google Play Store [ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wunderkinder.wunderlistandroid] adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsin.